Купівля такого роду покупки, як пам’ятника ‒ це серйозне вкладення часу та грошей. З великою обережністю та увагою підходять до цієї покупки у своєму житті усі люди. При виготовленні пам’ятників використовуються різноманітні технології та процеси обробки каменю для високоякісного перенесення зображення на камінь. Для цвинтаря «Слобідське» ми запропонуємо великий вибір монументі зроблених з природного каменю чи бетону.

Останніми роками вартість граніту знизилася, у зв’язку із конкуренцією закордонної продукції та автоматизоване сучасне обладнання. Технології останніх десятирічь зробили революцію у цій галузі. Натуральні камені, такі як граніт чи мармур бувають безлічі кольорів та відтінків, усе це залежить від зернистості каменю. Поліроване оздоблення та шліфування роблять пам’ятник гладким та сіяючим як скло. Легко надається для будь-якої форми. При бажанні можна розмістити картину, фотографію на граніті.

Піскоструйна обробка

Піскоструйна обробка – це очистка холодним абразивом поверхонь з природнього каменю. Стандартизований метод, що використовується для більшості написів, багатьох малюнків на меморіалах. У вартість входить фарба для написів та малюнків, нанесення стандартних написи незалежно від кількості символів:

 • Ім’я та прізвище у доступних шрифтах;
 • Роки життя;
 • Традиційні візерунки (хрест, орнамент);
 • Короткий напис, наприклад, «На вічну пам’ять».

Ручне та лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання дешевше ніж ручне. Особливо ефективна технологія, якщо необхідно нанести зображення та щоб гарно відтворювалося на камені. Лазерне гравіювання не таке художнє як ручне, але є високорентабельним при нанесенні зображення на велику поверхню пам’ятника. Затратність часу при використанні ручного гравіювання дуже велика. Лазерне гравіювання не забезпечує належної глибини, яка створює контраст для написів та малюнків, що є при використанні піскоструминної обробки.

Ручне гравіювання ‒ це унікальна, складна, точна навичка, яка додає індивідуальності меморіалу та впливає на його вартість. Це ще й справжнє мистецтво, доступне тільки людським рукам. Обдаровані майстри ручного гравіювання можуть зробити мальовничий знімок або зображення людини та створити цілісний у своєму роді образ. Можна поєднувати кілька методів обробки каменю – піскоструминним апаратом, лазерне гравіювання та ручна техніка, що надасть неповторності пам’ятнику.

Де купити пам’ятник на цвинтарі «Слобідське»?

Для швидкого замовлення пам’ятника на цвинтарі Слобідське, зручно буде визначитися із видом надгробку, матеріалу та характером оформлення монумента. Вище перераховані чинники є ціноутворюючими. Зайшовши на наш сайт чи зателефонувавши нам на гарячу лінію (067) 710-67-67 ви можете уточнити підсумкову вартість, терміни виготовлення вашого замовлення. Залишивши заявку на нашому e-mail та зазначивши ваші питання та думки про свої потреби, ми у найкоротші терміни зв’яжемося з вами, щоб обговорити індивідуальну пам’ятку.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed