Втрата людини – це тяжкий тягар для сім’ї. Крім власного горя, на плечі близьких та родичів лягають важливі та важкі рішення. Замовлення пам’ятника на Овідіопольському цвинтарі не викликатиме стресу із нашими професіоналами. Визначіться з вибором пам’ятника, який підійде вам якнайкраще. Наша команда експертів у MG-Stone спроектує та виготовить традиційні та унікальні пам’ятники. Докладніше ознайомтесь з фотогалереєю робіт у розділі «Портфоліо» на нашому сайті.

Персоналізуйте кожну деталь

Кожна людина унікальна ‒ такою ж має бути і пам’ять про неї. Досвідчені дизайнери компанії MG-Stone беруть на себе відповідальність за створення унікального пам’ятника на Овідіопольському цвинтарі в Одесі. Узгодивши з вами розмір, форму, кольорову гаму каменя та обравши напис наша команда зробить неповторні химерні деталі унікального меморіального пам’ятнику для вас.

Який тип надгробка прослужить найдовше?

Довговічність є пріоритетом при виборі надгробка для важливої людини, найкращим варіантом вважається ‒ граніт та мармур. Мармур виглядає стильно, але граніт дуже міцний та більш зносостійким із них двох.

Традиційно пам’ятник включає ім’я людини, дату народження та дату смерті, а також коротку цитату, відому як епітафію. Даємо кілька практичних порад щодо написання епітафії:

 • будьте короткими та лаконічними – облежіться до кількох рядків;
 • подумайте від імені кого буде написана епітафія ‒ з погляду померлого, родича чи друга;
 • будьте ввічливими ‒ люди читатимуть ці слова, тому переконайтеся, що вони точно представляють людину;
 • зробіть ці слова позачасовим, вони будуть там назавжди, тому вони мають бути довговічними;
 • містить особисті дані, такі як ім’я, дату народження та дату смерті.

Де придбати пам’ятники на Овідіопольському цвинтарі Одеси?

Ціни на пам’ятники змінюються в залежності від того, який матеріал ви обираєте та якій технології оформлення від дасте перевагу. Ціна на пам’ятник є головним показником під час вибору меморіального виробу. Підсумкова вартість розраховується з ціни: матеріалу, виготовлення, оформлення. До ціноутворення включається також знижки, доставка, установка. Щоб замовити пам’ятник на Овідіопольському цвинтарі Одеси, ви маєте визначитись із підсумковою вартістю проекту, термінами виготовлення та встановлення. Тоді зв’яжіться з нами зручним для вас способом – телефоном, сайтом магазину, електронною поштою чи у магазині персонально. MG-Stone ‒ персоналізовані, майстерно створені меморіальні пам’ятники на згадку про померлу родину!

Якщо ви хотіли б поговорити з нами безпосередньо, призначте зустріч, і ми разом розглянемо варіанти, щоб знайти відповідний варіант пам’ятнику.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed