Увічнити пам’ять

У сучасному світі обов’язків та потреб, в одну мить настає той сповнений смут час, коли ми проводжаємо в останній шлях важливих для нас людей. Увіковічнити та зберегти пам’ять про них, на допомогу приходять майстри своєї справи по виробництві меморіальних об’єктів, і ми є одні серед них.

Компанія MG-Stone уже майже півстоліття на рину ритуальних послуг. Якість продукції провірена роками і не одним поколінням. У асортименті нашої компанії знайдете цілу лінійку на меморіальну тематику, а саме:

 • гранітні пам’ятники;
 • стандартні пам’ятники;
 • ексклюзивні пам’ятники;
 • дитячі пам’ятники;
 • подвійні пам’ятники;
 • традиційні іудейськими пам’ятники;
 • традиційні мусульманськими пам’ятники.

Наша цінова різноманітна політика виробництва підійде усім, бо корелюється від основного продукту. Менш вартісними є бетонні пам’ятники, що зумовлене дешевшим матеріалом, легшим виробництвом та простішим дизайном. Їх використовують не лише як тимчасову, а й як постійну, оскільки ця меморіальна споруда є довговічною. Тому даний продукт загальнодоступний.

Дорожчою продукцією є гранітні пам’ятники. Після сучасних технологій полірування природній камінь перетворюється на витвір мистецтва. Фактурність граніту надає відчуття урочистості та помпезності, вічності та печалі. Шедеври наших майстрів, які створюються вручну, не залишать нікого байдужим. Гранітний меморіал прослужить родині довгі десятиліття.

Замовити та купити пам’ятники в Приморському районі Одеси ви можете онлайн на сайті інтернет-магазину MG-Stone.

Особливості виробництва

Використовуючи на виробництві прогресивні технології ми перетворюємо природній камінь на витвір мистецтва. Професійні майстри – різьбярі та художники з повна володіють техніками роботи з каменем. Використовуючи ручний інструмент, власний досвід та навики розкривають велич граніту. Під їхніми різцями грубий камінь розкриває свій декоративний потенціал. Передові технології обробки каменю дозволяють втілити в життя неймовірні ідеї.

Граніт є довговічним матеріалом, тому пам’ять про померлого збережеться протягом багатьох десятиліть. Практичний граніт, як матеріал не схильний до сильного впливу механічної сили чи природних катастроф.

Товар представлений широким асортиментом пам’ятників у Приморському районі Одеси. У нас періодично пропонується акції та знижки на нашу продукцію.

Додаткові послуги

Наші менеджери можуть відвідати об’єкт, виконати заміри, запропонувати варіанти оформлення, логістичні послуги, підберуть ціну та якість замовлення. Купити пам’ятник у Приморському районі Одеси та координувати процес виробництва та встановлення. Фірма MG-Stone гарантує якість виконаної роботи та шанобливе ставлення до клієнтів.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed