Перед тим, як купити пам'ятник в Теплодарі, варто визначитися з варіантом оформлення. Вибір правильного типу обробки важливий, як і вибір правильного матеріалу для виготовлення надгробка. Підходяща обробка надовго вплине на зовнішній вигляд і довговічність надгробка. Нижче наведено деякі з стандартних варіантів обробки надгробка, з яких ви можете вибрати:

 • Полірування - це гладкі і блискучі поверхні, що не потребують догляду.
 • Часткове полірування — поліруються лише на підставі та в області напису. Цей ефект зазвичай використовується для підкреслення зображень та епітафій.

Дизайн конкретного пам'ятника зазвичай складається з оздоблення та форми каменю. Деякі з найбільш поширених конструкцій надгробків включають хрестоподібні, книжкові, серцеві, змієподібні, краплеподібні і наполовину окремі надгробки.

Який матеріал вибрати?

Граніт та бронза – основні матеріали, з яких варто замовити пам'ятники в Одесі. Граніт - це категорія гірських порід, яка варіюється в широкому спектрі кольорів: від сірого і чорного до червоного і синього. Він створюється не людьми чи машинами, а геологічними процесами у землі через тисячі чи мільйони років після того, як розплавлена порода охолола. Ключові фактори, які слід враховувати при покупці гранітного пам'ятника, включають його сорт, колір та різновид.

Переваги граніту

Основне очікування від граніту як від неминущого символу втраченого життя - його довговічність. Щоб гарантувати вам меморіал, який стоятиме протягом багатьох поколінь, вся індустрія створення пам'ятників була перетворена з більш м'яких порід, таких як мармур та сланець, у граніт, який природним чином не псується навіть на 1/1000 дюймів за століття. Незважаючи на свою природну міцність, не весь граніт забезпечує однакову надійність.

Сорт - це термін, що використовується для позначення якості шматка граніту. Якість граніту може бути важко побачити неозброєним, непідготовленим оком, але сорт відображає якість шматка граніту:

 • Довговічність;
 • Густина;
 • Цілісність конструкції;
 • Послідовність;
 • Підходить для різання, обробки та оздоблення.

Граніт низької технічної якості з часом схильний до розтріскування, руйнування та знебарвлення. Майстрам буде складно гравірувати або труїти низькосортний граніт, особливо дрібні деталі. Низька щільність, дефекти та невідповідності у поганому граніті погіршують гостроту матеріалу та бездоганний зовнішній вигляд при різанні або поліруванні.

Де купити мотоцикли в Теплодарі (Одеса)?

За вартістю якісний граніт, звичайно, дорожче. Але перевага чудового граніту видно з самого початку, і воно особливо усвідомлюється у наступні десятиліття та століття. Ми пропонуємо тільки якісні матеріали під час виготовлення пам'ятників. Щоб купити пам'ятники в Тернополі, залиште заявку у формі зворотного зв'язку на сайті або телефонуйте по гарячій лінії.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed