Втрата дорогої людини лягає тягарем на друзів і сім’ю, що залишилися в живих. Окрім емоційного стресу, витрат на похорон та похоронні ритуальних послуги та заходи часто не береться до уваги. Найвартіснішим продуктом ‒ є покупка меморіального пам’ятника на Великодолинському цвинтарі в Одесі. Більшість людей, які обирають місце поховання, хочуть, щоб і надгробок був унікальним і неординарним та належним чином вшановував людину, що пішла. Люди, які вибирає кремацію чи іншу альтернативу похованню, бажають оформити місце та символ для увіковічення пам’яті.

Послуги, які ми надаємо:

 • індивідуальний дизайн;
 • спеціалізуємося на нестандартних пам’ятниках;
 • вертикальні надгробки;
 • послуги зі створення написів на замовлення;
 • ремонт та технічне обслуговування.

Вивчаючи вартісну політику меморіалу, ви здивуєтеся, що ціна на пам’ятники та інші поховальні елементи на Великодолинському цвинтарі Одеси може сильно змінюватись. Низкою чинників, які впливають на підсумкову ціну, які є ключовими аспектами ціноутворення ‒ це матеріал з якого виготовлять, яка техніка нанесення зображення, розмір та складність проекту.

Якість та гарантія

Граніт, мармур та інші природні натуральні кам’яні матеріали видобуваються відкритим способом (тип кар’єр) мають різний ступінь якості. Це визначається загальним зовнішнім виглядом каменю, кольором, структурою малюнка, зернистістю, вмістом мінералів та щільністю породи. Ми гарантуємо, що пам’ятник, який ви придбали у компанії MG-Stone, був виготовлений із натурального граніту чи іншого матеріалу найвищої якості. Запевняємо, що придбаний вами меморіал не має дефектів, які б зробили його непридатним для використання. Якщо ж виявиться дефектними матеріали або було порушено технологію виготовлення, то ми замінимо їх без будь-яких витрат для покупця або їх спадкоємців.

Дизайн та написи

Якщо ви віддаєте перевагу фігурному або плоскому різьбленню? Чи маєте ви можливість максимально персоналізувати пам’ятник? Проекти MG-Stone оплачуються за фіксованою ставкою залежно від рівня деталізації та розміру надгробка. Так само ціна напису залежить від кількості та розміру символів. Ось ці два головні чинники впливають на вартість вашого пам’ятника, проте основна частина вартості припадає на сам граніт.

Як замовити пам’ятники на Великодолинському цвинтарі?

Від восьми до дванадцяти тижнів займає будівництво пам’ятників з моменту замовлення до остаточного встановлення на цвинтарі. Однак терміни виготовлення можуть коливатися в залежать від кольору та обробки граніту, який ви оберете. Щоб купити пам’ятники на Великодолинське кладовище, зв’яжіться з нашим менеджером за контактним телефоном (097) 644-22-85 чи на сайті нашої компанії.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed