Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адрес Одесская обл.
Овидиопольский р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Детские памятники

Дитячі пам’ятники будь-якої складності роботи

Увічнити пам’ять про померлу дитину пропонує компанія MG-Stone. У представленому каталозі ви можете подивитися варіанти оформлення, а також запропонувати свій власний. Пам’ятники дитячі відрізняються від дорослих не тільки розміром (вони, як правило, менші), але і нюансами оформлення. Адже смерть дитини – це найбільше горе, яке тільки може бути. Тому багато родичів малюків, які покинули цей світ, прагнуть вкласти в оформлення могили особливі символи, щоб гідно проводити душу покійного і зберегти вічну пам’ять про нього.

Особливості дитячих пам’ятників

Дитячі надгробні пам’ятники ми виготовляємо з натурального каменю: граніту, мармуру. Такі матеріали довговічні, міцні, виглядають красиво. Граніт – найбільш поширений матеріал для виконання надгробків. Його міцність і в той же час простота обробки дозволяють надавати йому практично будь-яку форму. Майстри нашої компанії працюють на сучасному обладнанні. З його допомогою ми зможемо втілити в життя будь-яку вашу ідею з оформлення пам’ятника. Пропонуємо як готові ескізи, так і індивідуальне замовлення.

Найчастіше для оформлення місця спочинку дитини використовують особливі фігури. Це зображення або скульптури ангелів як символ чистоти дитячої душі. Або серце – як знак величезної любові батьків. Часто також для оформлення використовують зображення улюблених іграшок малюка, птахів, квітів.

Ми пропонуємо не тільки стандартне оформлення з плоскою стелою, на яку нанесені відомості про покійного і його фотографія, але і виконуємо деякі скульптурні елементи. Цікаво поєднання різних матеріалів. Наприклад, граніту і мармуру.

Дитячі пам’ятники з граніту прослужать не одне десятиліття. За ними просто доглядати. Матеріал витримає будь-які погодні умови, контрасти температур і дію опадів.

Переваги замовлення в MG-Stone

Наша компанія спеціалізується на виробах з каменю. Ми пропонуємо пам’ятники та інші елементи для оформлення могили за вигідними цінами і на кращих умовах.

Чому варто замовити пам’ятники дитячі у нас:

  • Різноманітність варіантів оформлення. Ми зможемо втілити в життя будь-які ваші ідеї. Виконуємо конструкції будь-якої складності. Працюємо як за готовими, так і за індивідуальними ескізами.
  • Швидке виконання. Всі заявки обробляємо в день їх надходження і відразу приступаємо до роботи. Це дозволяє отримати готовий результат в короткі терміни.
  • Якість. Сучасне обладнання, професійні майстри, великий досвід і якісні матеріали. Все це гарантує те, що пам’ятник буде виконаний бездоганно і прослужить довгі роки.
  • Вигідні ціни. Ви можете вибрати відповідний для вас варіант не тільки з оформлення, але і за ціною. Підсумкова вартість залежить від декількох факторів. Це вид матеріалу і його кількість, складність конструкції, терміновість виконання, нюанси монтажу. Ціна дитячого пам’ятника, як правило, нижче, ніж дорослого через менших розмірів. Однак в результаті все одно залежить від складності роботи.

Ми надаємо також послуги з встановлення пам’ятників, надгробків, огорож в Одесі та Одеській області. Звернення до майстрів для монтажу гарантує те, що встановлена конструкція буде стояти рівно і надійно довгі роки.

ru_RURU