Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адрес Одесская обл.
Овидиопольский р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Хрести

Пам’ятники з хрестом з каменю – за християнськими традиціями

Хрест – символ, який обов’язково повинен бути на місці поховання християнина: католика або православного. Вважається, що душа повинна бачити цей символ перед собою, коли сходить на небо. Тому пам’ятники з хрестом – один з найбільш поширених варіантів, які замовляють в MG-Stone.

Особливості та варіанти

Пам’ятники форми хрест, які пропонує компанія MG-Stone, умовно можна розділити на дві великі групи:

  • Стела у формі хреста. Вона досить широка, щоб розташувати на ній фотографію покійного, відомості про нього, декоративні елементи.
  • Плита і хрест у верхній частині. В цьому випадку сам хрест невеликий, а вся інформація розташовується на плиті.

Самі хрести, як правило, бувають чотирикінцеві, шестикутні і восьмикутні. Крім самого цього символу і інформації про покійного, можна доповнити конструкцію іншими декоративними елементами. Ми робимо скульптурні деталі, гравіювання, рельєфи, наносимо будь-які зображення.

Можливі будь-які інші варіанти, тому що ми працюємо не тільки за готовими ескізами, а й виконуємо індивідуальні замовлення. Ви можете побачити вподобану роботу на кладовищі іншого міста. Але, наприклад, замовити двійний пам’ятник з хрестом у Києві і везти його в Одесу – це дорого через додаткові транспортні витрати. Ви можете показати ескіз або фотографію будь-якого вподобаного пам’ятника нашим майстрам, і ми втілимо його тут.

Замовлення пам’ятників з хрестом в MG-Stone

Наша компанія пропонує пам’ятники хрести будь-якої складності. Власна виробнича лінія дозволяє зробити готовий продукт, а також правильно змонтувати і встановити його. Не доведеться звертатися до когось ще. Ми проводимо всі роботи, починаючи від розробки ескізів і закінчуючи фінальним шліфуванням. Також пропонуємо установку пам’ятників та інших ритуальних елементів в Одесі та Одеській області. Монтаж огорож, надгробків нашими працівниками дає гарантію, що все буде зроблено правильно. А значить – все оформлення простоїть довгі роки без змін.

Ви можете купити готові вироби або замовити пам’ятники з хрестом у нас з граніту або іншого природного каменю. Гранітні пам’ятники – найпоширеніші завдяки міцності цього матеріалу, можливості надати йому будь-яку форму. Крім того, він відносно недорогий.

Наші переваги:

  • готові роботи та індивідуальні замовлення;
  • виготовлення пам’ятників будь-якої складності;
  • обробка заявок в день їх надходження;
  • виконання роботи в найкоротші терміни;
  • комфортні ціни;
  • доставка в будь-які райони області;
  • послуги з встановлення та монтажу.

У нас можна замовити не тільки надгробні пам’ятники хрести, а й будь-що інше. А також доповнити їх виконаними в єдиному стилі лавочками, квітниками, вазонами, зробити огорожу. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами. Реалізуємо будь-які ваші ідеї та побажання до оформлення останнього місця спочинку близької людини.

ru_RURU