Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адрес Одесская обл.
Овидиопольский р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Стандартные

Рішення, яке підійде кожному: купити пам’ятник стандартної конструкції

Стандартний пам’ятник – той вибір, який влаштує кожного. Стриманий стиль, відсутність надмірностей, гідний зовнішній вигляд – його відмінні риси. Стандартні пам’ятники купити зможе кожен завдяки їх доступній вартості. У каталозі компанії MG-Stone представлені різні варіанти оформлення класичної моделі.

Особливості стандартних пам’ятників

Конструкція стандартного пам’ятника проста. Він являє собою тумбу і стелу з граніту. Стела, як правило, трапецієподібна, звужується донизу.

Пам’ятники, пропоновані компанією MG-Stone, мають такі варіанти оформлення:

  • трапецієподібна стела;
  • прямокутна стела;
  • стела нестандартної форми;
  • округлені краї;
  • «хвиля» в якості елемента оформлення;
  • асиметрична форма стели;
  • квітник або надгробна плита в комплекті.

На лицьову частину стели наносяться відомості про покійного: ім’я, прізвище та по батькові, дата народження, дата смерті. Можна також нанести якісь пам’ятні слова, епітафію, вірш, малюнок. Безліч варіантів нанесення фотографії. Можна обмежитися невеликим портретом в рамці, а можна зробити зображення на всю плиту розміром.

MG-Stone пропонує купити пам’ятник класичної комплектації з граніту. Це міцний матеріал, який простоїть не одне десятиліття. Не піддається шкідливому впливу опадів, температур, добре витримує механічний вплив. Граніт виглядає красиво, благородно, але й стримано і відповідає атмосфері кладовища.

Майстри нашої компанії – справжні професіонали, здатні виконати роботу будь-якої складності і втілити будь-яку вашу задумку в життя.

Замовлення пам’ятників в MG-Stone

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з прикладами робіт. Стандартні пам’ятники виготовляються в рекордно короткі терміни, на відміну від більш складних конструкцій. Тому це хороше рішення для іногородніх родичів покійного, у яких немає часу довго чекати замовлення.

Для роботи ми використовуємо тільки якісний граніт з екологічно чистих районів. Він міцний, довговічний, за ним просто доглядати. Цікава зерниста текстура і природний малюнок граніту роблять пам’ятник зовні привабливим.

Технологія виробництва відпрацьована десятиліттями, при цьому безперервно вдосконалюється. Ми маємо власні розробки, а також переймаємо досвід іноземних колег. Високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати весь процес виготовлення «від» і «до». Фінальне полірування каменю надає йому красивий блиск.

Наша компанія пропонує замовити або купити пам’ятник в Україні за доступними цінами. Ми знаходимося в Одесі. По місту та області, включаючи віддалені райони, надаємо послуги монтажу пам’ятників, надгробних плит, огорож. Купуючи стандартні пам’ятники у нас, ви гарантовано отримаєте високу якість, красу і довговічність за найкращою ціною.

ru_RURU