Епітафії на пам’ятник

Епітафії на пам’ятник – віддайте данину близькій людині за допомогою красивих слів

Компанія MG-Stone пропонує надгробні вірші – епітафії на пам’ятник у вигляді гравіювання, обробки сріблом, сухозлітним золотом, акриловими фарбами. Декілька речень, які описують життя людини, також вірші з присмаком гіркої втрати та суму називають епітафіями. Це стародавній спосіб висловити свій сум та тепле відношення до близької людини. Традиція робити символічні написи прийшла з Вавилону, Стародавньої Греції, Юдеї, Парфії.

Надгробні вірші – епітафії на пам’ятник

Часто слова скорботи придумає сам замовник. Іноді звертаються до нас за допомогою. Останні скорботні слова, філософські вірші, роздуми залишали на надгробку ще давні предки. Сьогодні епітафії на пам’ятник – обов’язковий атрибут оформлення стели, тумби, плити. При виготовленні пам’ятника компанія MG-Stone пропонує наступні супутні послуги:

 • Співробітники компанії допомагають вибрати фрази з великого асортименту епітафій, наповнені змістом, співчуттям, відповідні певного моменту слова.
 • Під час створення ескізу, художник погоджує розташування написи на монументі – надгробній плиті, стелі або тумбі. Зазвичай фразу пишуть під фотографією або великим зображенням, після написання дати народження і смерті.
 • Для нанесення напису використовується спеціальний інструмент. Майстри враховують матеріал, з поверхнею якого працюють, гравірування наноситься акуратно, точними рухами вимальовують кожну букву.
 • Майстри компанії MG-Stone пропонують послугу нанесення напису на пам’ятник, встановлений раніше. Працівники гарантують, що елементи конструкції не будуть пошкоджені – гравірування робиться з високою точністю і акуратністю.

Красиві слова на пам’ятник-можливість пом’якшити біль втрати, втрати, розповісти всім про те, який особистістю він був для колег, близьким і рідним для дітей і онуків, дорогим і бажаним для подружжя. Це допомагає висловити те, що не завжди встигаємо сказати людині при житті.

Написи на гранітній крихті – епітафії на пам’ятник

Виріб з граніту – найбільш розповсюджений вид пам’ятнику: написи епітафії на поверхню такого типу роблять за допомогою гравіювання.

Видаляють ділянки полірованій поверхні ударним способом.

Майстер працює за допомогою ручного гравера. Наша майстерня оснащена сучасними гравірувальними верстатами, що дозволяє виконати роботу якісно і швидко.

Після першого етапу робіт майстер досягає кольорового контрасту – фон плити темний, а напис, де знято полірувальний шар – світлий.

Літери обов’язково покривають акриловою фарбою – це допомагає надпису прослужити якомога довше.

Якщо в шрифті залишилися невідполірований ділянки, то за допомогою фарби вирівнюється все в білий колір.

Шар акрилової фарби крім декоративної функції дає практичний результат захисту від вологи, дощу і іншого впливу зовнішнього середовища.

Радимо використовувати можливість нанести епітафії на пам’ятник надгробні в Києві за вказаною технологічною послідовністю. Якщо надгробна плита світлого кольору, наносять золотисту фарбу або сусальне золото. Напис на надгробок з гранітної крихти не роблять через інші структури матеріалу і поверхні. Для нанесення напису на фон такого типу використовують чорну гранітну плитку, яку підписують і прикріплюють до меморіальної плити, стели або тумбі.

Замовити епітафії на пам’ятник

На багатьох пам’ятках передбачена установка хреста, тому майстри компанії MG-Stone пропонують зробити напис на гранітній поверхні зазначеної споруди. На хрест з металу або дерева майструють табличку з металу і на ній роблять гравіювання, потім прикріплюючи фрагмент до пам’ятника. На пам’ятник-хрест з граніту епітафія наноситься за допомогою гравіювання, як і на могильну плиту, стелу. Ціна на напис на пам’ятнику указана в нашому онлайн – каталозі. Для ознайомлення треба зайти на офіційну сторінку. Наші співробітники зможуть відповісти на усі ваші запитання.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed