Пам’ятники у вигляді книги

Пам’ятники у вигляді книги

Пам’ятники у вигляді книги

Ідея встановити пам’ятник на могилу у вигляді книги зовсім не нова. Все своє життя, від народження до смерті, кожна людина як би пише книгу свого буття, рядок за рядком, заповнюючи лист за листом.

Але одного разу записи обриваються, людина знаходить вічний спокій, а на місці його останнього спочинку невтішні родичі і друзі ставлять надмогильний пам’ятник у вигляді розкритої книги. Такий оригінальний надгробок символізує книгу життя, говорить про те, що близькі люди пам’ятають історію його життя і хочуть увічнити її для прийдешніх поколінь в камені.

Підібравши підходящу форму пам’ятника для свого близького родича, ви зможете розповісти онукам і правнукам про те, яким він був, розповісти свої спогади про нього, і про ті почуття, що залишилися, про вдячність, повагу і любов.

Вибрати відповідний пам’ятник книга на могилу в наш час досить нелегке завдання, адже є дуже багато різноманітних видів надгробків. При цьому вони відрізняються і за розміром, і по дизайну, і за матеріалом виготовлення – від усього цього залежить і остаточна ціна. Головна мета – необхідність зберегти світлі спогади на довгі роки, а також упорядкувати місце його спочинку, тому кращим рішенням стане пам’ятники у вигляді книги.

Ми готові запропонувати вам свою допомогу у виборі пам’ятника для того, кого ви любили і цінували за життя. Пропонуємо вам гідно вшанувати пам’ять вашої близької людини і замовити пам’ятник книгу на його могилу. Наші досвідчені дизайнери готові втілити будь-яку вашу ідею і виконають ваше замовлення якісно і в короткий термін.

На нашому сайті в каталозі ми зібрали багато фотографій різних моделей ритуальних пам’ятників з приблизними цінами на них.

Чому важливо встановлювати пам’ятники

Кожен з прожитих нами днів, кожна з пройдених нами життєвих історій лягають сторінками у велику книгу життя. Виходячи з цих думок, багато зупиняють свій вибір на формі гранітного пам’ятника, для покійного, близької людини, у формі книги, він може бути виготовлений і встановлений, нашими фахівцями основним обеліском, на могилі покійного, або як додатковий елемент меморіального комплексу. Дана форма пам’ятника, за бажанням замовника, може бути представлена в різних варіантах виконання:

 • розгорнута книга;
 • у вигляді стопки з книг;
 • книги на постаменті;
 • в вигляді комплексу в якому дві плити встановлюються на тумбі на скіс утворюючи розворот книжкових сторінок.

Виходячи з побажань замовника, ми допоможемо правильно підібрати і скомбінувати гранітний пам’ятник у вигляді книги так, щоб всі елементи комплексу поєднувалися між собою і мали вигляд єдиного цілого.

Виготовлення пам’ятника-книги – дуже відповідальний процес, результат якого безпосередньо залежить від фахівця. А він просто зобов’язаний бути професіоналом. Звернувшись в нашу компанію, ви залишитеся задоволені і результатом, і роботою з нашим колективом. Ми виготовимо пам’ятник у вигляді книги або по вашому ескізу, або після спільного обговорення.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed