Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адреса Одеська обл.
Овідіопольський р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Розетка з мармуру

ВИГОТОВЛЕННЯ РОЗЕТОК І МОЗАЇКИ З МАРМУРУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Як можна освіжити інтер’єр свого дому, якщо старий набрид, але і нічого радикально міняти не хочеться? Коли в цілому все начебто і влаштовує, але все-таки хочеться розбавити звичне оформлення чимось новим? Можна, звичайно, піти звичним шляхом, повісивши на стіну килим або плакат з улюбленим актором, але усе це якось несолідно. Зовсім інша справа — мозаїка і розетки з мармуру. Елементи мозаїчного декору Мозаїка — дуже древнє мистецтво, яке існує вже декілька тисяч років і досі не втратило свою актуальність. Так само і слово «розетка» набагато старше, ніж ми звикли його сприймати — воно з’явилося, коли ніяких електричних розеток не було в помині і означало елемент декору у вигляді квітки (взагалі, слово «розетка» і походить від французького «трояндочка»). Саме у такому сенсі «розетка» в декорі і оформленні інтер’єрів використовується і зараз — роблять їх, як правило, з натурального каменю.

Матеріали для розеток і мозаїки

Матеріали, з яких створюють мозаїку, дуже різноманітні. Виключаючи традиційну мозаїку із смальти, її роблять з натурального каменю і штучного. Природний камінь — це переважно: онікс; мармур; граніт. Штучний камінь, який використовують у виробництві мозаїки, — це кварцевий агломерат. Мозаїку з нього виготовляти простіше, тому що при виробництві його спеціально «заточують» саме під оформлення інтер’єрів і виготовлення декоративних аксесуарів. Проте саме мозаїка з натурального каменю, хоч і складніша у виготовленні і монтажі, є тією самою мозаїкою, яка колись прикрашала стіни римських терм і візантійських храмів. Монтаж мозаїки — складний і трудомісткий процес, який повинні виконувати тільки досвідчені майстри. Фахівці нашої художньої майстерні не обмежуються одним тільки монтажем: вже після його закінчення ми робимо переполировку поверхні, щоб усунути монтажні шви, сколы і інші шорсткості.

Компанія MG-Stone виготовляє на замовлення розетки з мармуру в Одесі. Компанія має багаторічний досвід в створенні цих виробів в різних дизайнах і масштабах.

Як замовити розетку з мармуру

Розетки робляться по оригінальному дизайну, згідно з побажаннями замовника. При незначному бюджеті пропонуємо підібрати розетку з каталогу стандартних моделей. В даному випадку ви відчутно економите на її вартості. Вам забезпечується вибір мармуру з усього асортименту, який є на складі. Якщо ви бажаєте задіяти для виготовлення мармурової розетки заздалегідь вибраний вид мармуру, ми привеземо його в потрібному об’ємі.

Виготовлення мармурових розеток здійснюється нашими майстрами відповідно до заздалегідь погоджених термінів.

Ціни на розетки з мармуру

Вартість мармурової розетки формується з двох чинників: вартості натурального каменю і витрат на виготовлення. Величина витрат на виготовлення виробу залежить від об’ємів виробу і декоративної складової. Залежно від обумовленого бюджету співробітники MG-Stone підбирають усі можливі проекти мармурових розеток. Ми налаштовані на те, щоб навіть при самих бюджетних фінансових витратах розетка з мармуру виглядала шикарно. В процесі створення камінь для розетки покривається спеціальним розчином щоб захистити від подряпин і плям. Компанія MG-Stone володіє власним виробництвом і регулярно оновлюваним асортиментом мармуру. До процесу виробництва виробів не притягуються треті особи, що гарантує найнижчу з можливих вартість робіт

ukUK