Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адреса Одеська обл.
Овідіопольський р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Сходи з каменю

Сходи у будинку виконують дві головні функції: практичну і декоративну. Сходи — центральний елемент інтер’єру, здатний притягнути увагу кожного. Парадні сходи як «зустрічають», так і «проводжають» гостей — тому спробуйте приділити вибору кам’яних сходів максимум уваги. Важливо підібрати правильний матеріал для внутрішніх і зовнішніх східців. Найбільш приємне враження на людину складають граніт і мармур. Східці з цих каменів оцінять навіть закоренілі скептики.

Гранітні східці в основному використовують для зовнішніх сходів, зважаючи на те що граніт не сприйнятливий до впливу погодних умов. Поверхня східців з граніту може бути термообробленою, шліфованою або полірованою. На шліфованих і полірованих східцях роблять смуги антиковзання оскільки взимку вони дуже слизькі. Східці з граніту виготовляють за індивідуальними розмірами, товщиною, конфігурацією.

Мармурові східці — найкрасивіший варіант облицювання кам’яних сходів. Мармур має неповторний, незрівняний ні з чим малюнок. Сходи, виконанi з мармуру будуть ключовою деталлю інтер’єру. Необхідно врахувати що мармур не підходить для зовнішніх сходів, у зв’язку з нашими погодними умовами, але для сходів усередині приміщення, мармур — ідеальний камінь. Так само, мармур м’якший чим граніт або штучний кварцевий камінь, тому легко піддається обробці, відповідно і ціна виготовлення східців з нього нижча.

Виробництво сходів з граніту і мармуру

Наша майстерня виготовляє сходи з граніту і мармуру. MG-Stone пропонує усі види форм, моделей і типів. Кожен матеріал цікавий, привабливий і багатий перевагами, зверніть на це увагу при виборі. Сходи з мармуру виглядають аристократично і дорого, граніт притягує ціною, міцністю і довговічністю. Від типу каменю залежить стиль і дизайн сходів. Майстри виготовлять сходи з граніту або мармуру необхідної форми і розміру за iндивiдуальним дизайном.

Види обробки східців з каменю

Ми пропонуємо наступні варіанти обробки «робочої поверхні» сходів:

  • Шліфовані східці — з матовою і однотонною поверхнею, не слизькі в суху погоду і дощ.
  • Поліровані східці — відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, гладкою глянсовою поверхнею. Східці з мармуру і граніту з такою обробкою встановлюють усередині приміщень.
  • Термооброблені східці — висока міра зчеплення. Такі сходи мають шорстку поверхню, у такий спосіб обробляються східці з граніту. Використовуються у випадках, коли треба підвищене зчеплення — припустимо, при виготовленні гранітних сходів для торгових центрів або офісів.

Форми і види сходів з натурального каменю

За формою, сходи можна розділити на:

  • прямі;
  • радіальні;
  • криволінійні.

Існує два види східців:

  • цілісні східці — складаються з цілісних масивних блоків, в основному, гранітних. Ці монолітні вироби встановлюються на жорстку основу;
  • накладні східці — складаються з плит нарізаних на відрізки певної довжини і ширини. Такі сходи виготовляються з мармуру, граніту або кварцевого агломерату; Накладні східці монтуються на підготовлений каркас.

Вважають, що сходи з мармуру або граніту — це занадто дорого. Так це не дешеве задоволення, але останнім часом сходи з натурального каменю коштують менше, ніж аналог вироби з добротної деревини. Проте вироби з каменю набагато довговічніші. Ми можемо запропонувати найбільший в Україні вибір мармуру I гранiту різної фактури і забарвлень, та виконати професійний монтаж сходів за найбільш вигідною і доступною ціною.

ukUK