Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адреса Одеська обл.
Овідіопольський р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Пам’ятники Малиновський район (Одеса)

Як оформити місце поховання

Якими ми не були б зайнятими, але життя стрімголов летить в одному напрямку – до кінця. Кінцем є смерть, яка прийде до кожного з нас, рано чи пізно. Коли, це стається сум і туга охоплюють близьких людей. Хочеться провести померлого в останню путь достойно, гарно оформити місце поховання.

Місце поховання – це цвинтар або будівля чи споруда, яка призначена для організації поховання померлих. Також, це спеціально відведена земельна ділянка на території кладовища чи за його межами. Для того, щоб замовити пам’ятники в Малинівському районі Одеси, існує компанія MG-Stone, яка пропонує великий асортимент продукції.

Виробництво

Головним постачальником ритуальних виробів у Одеському регіоні є компанія MG-Stone. Більше сорока років працюємо у даній сфері, тому пропонуємо вам саме в нас купити пам’ятники у Малиновському районі. Пам’ятники нашого виробництва вирізняються високою якістю, професійне встановлення забезпечить гарний вигляд та довготривале стояння. Методика обробки натурального каменю у нас виконується відповідно до сучасних технологій. У компанії використовується найновіша сучасна техніка та професійні інструменти.

Можлива обробка пам’ятника від агресивних атмосферних впливів, усе за вашим побажання.

За останніми прогресивними методами обробки, які використовуються у нашому виробництві, створюється ідеальний продукт. Різьбярі по каменю врахують усі ваші бажання і втілять їх у життя, а художники збережуть природну красу каменю.

Меморіальна тематика займає одне з ключових місць нашого виробництва. У цьому розділі ми створюємо з натурального каменю:

  • ординарні пам’ятники;
  • ексклюзивні пам’ятники;
  • пам’ятники у традиціях основних релігійних течій;
  • огорожі, лавки, столи;
  • хрести;
  • меморіальні комплекси.

Доступні ціни

Для людей з поміркованим баченням світу можемо запропонувати «бюджетний» варіант – пам’ятник з бетону. Довговічний та міцний, простий та відносно швидкий у виготовленні. За хорошу ціну ви отримаєте продукт гарної якості та довговічний. За бажання його можна помалювати у будь-який колір, а також має спеціальне кріплення для портрета.

Шляхетність граніту

Пам’ятники Одеси Малиновського району вирізняються своєю бездоганністю, якістю та помпезність, бо виготовлені із граніту. У ньому є зернятка червоного або сірого кольору, так званий польовий шпат. Саме від кольору цих зерняток і обумовлений колір граніту. Кольорова палітра від яскраво-сірого, жовтуватого, рожевого, червоного чи зеленого відтінку.

Асортимент пам’ятників з граніту в Малинівському районі Одеси дозволяє зробити свій вибір за доступною ціною. Основними критеріями вибору є функціональність та естетичність.

Пропонуємо вам замовити укомплектований пакет послуг ‒ розпочинаючи від розробки ескізу та завершуючи встановленням готового виробу.

ukUK