Телефон (067) 710-67-67
E-mail Odessa.kamen@gmail.com
Адрес Одесская обл.
Овидиопольский р-н
с.Петродолинское
Памятники в Одессе Камины в Одессе Столешницы в Одессе Лестницы в Одессе
- - - Меню
MG-Stone

Вироби з каменю: стиль і довговічність за вашими побажаннями

Натуральний камінь – міцний, довговічний матеріал. Виглядає естетично завдяки своїй зернистій текстурі і природному малюнку. Вироби з каменю пропонує компанія MG-Stone. Ми виготовляємо пам’ятники та предмети інтер’єру на замовлення, а також пропонуємо готові. Асортимент продукції – представлений в каталозі.

Особливості виробів з натурального каменю

Майстри компанії виготовляють надгробні пам’ятники, підвіконня, сходи, каміни, стільниці з граніту, мармуру, кварциту та інших порід. Вироби з природного каменю це:

  • Висока міцність. Матеріал витримує удари, механічний вплив. Його складно пошкодити. Завдяки міцності ми можемо надати виробу будь-яку форму. Навіть найскладнішу.
  • Термостійкість. Граніт, мармур витримують вплив високих температур. Тому підходять для виготовлення камінів.
  • Морозостійкість. Завдяки цій якості кам’яні вироби годяться як для приміщень, так і для вулиці. Пам’ятники з граніту і мармуру без проблем витримують морози. А також вплив снігу, вітру.
  • Екологічність. Природний матеріал. Не виробляє токсичних речовин, не шкодить здоров’ю людини і навколишньому середовищу. Ми не використовуємо при виробництві небезпечні компоненти.
  • Краса і стиль. Камінь виглядає благородно, естетично, дорого. Його натуральна краса впишеться в будь-який стиль інтер’єру – від класики до лофт. Не потрібно додатково декорувати камінь, він гарний сам по собі.
  • Мінімальне водопоглинання. Водостійкість і нездатність вбирати вологу дозволяють застосовувати камінь при обробці лазні, сауни, басейну. Стільниця з цього матеріалу – краще рішення для кухні.

Ви можете купити вироби з каменю компанії MG-Stone, не сумніваючись в якості. Власна виробнича лінія дозволяє виконати всі роботи «від» і «до». Завдяки професіоналізму майстрів і сучасному обладнанню вся продукція відрізняється прекрасним зовнішнім виглядом, міцністю і довговічністю.

Чому варто замовити виріб з каменю в MG-Stone

Компанія MG-Stone створена в 1980 році. За 40 років існування ми неодноразово вдосконалювали технології. Оновлюване обладнання, обмін досвідом з іноземними колегами, а також впровадження нових способів обробки – все це дозволяє нам гарантувати якість продукції.

Замовлення кам’яних виробів у нас дає вам наступні переваги:

  • Виконання робіт будь-якої складності. Професіоналізм наших майстрів і технологічність обладнання дозволяють робити продукцію різних форм, розмірів за вашими вимогами.
  • Широкий асортимент готової продукції. У каталозі компанії представлені вироби, які можна придбати вже зараз, не витрачаючи час на виконання замовлення.
  • Якісна обробка. Обладнання для обробки каменів дозволяє доводити вироби до досконалості. Висока якість шліфування, рівні краї, точно вивірена форма.

У нас ви можете придбати унікальні, якісні вироби з натурального каменю, купити пам’ятники, стільниці, підвіконня та інше. Також надаємо послуги з установки надгробків, огорож в Одесі та області. Ми враховуємо побажання будь-якого замовника, в тому числі – щодо термінів робіт.

ru_RURU