Як вибрати пам'ятник

У кожного народу споконвіку існують різноманітні ритуальні традиції: будь то радісний момент народження або сумний процес похорону.

Всі ці події нерозривно пов'язані з культурною спадщиною кожної нації. Так, обряд поховання може вважатися найбільш значущою подією, оскільки воно підводить остаточний підсумок усього життя людини.

Для того, щоб допомогти вам зберегти пам'ять про померлу людину і створена наша ритуальна компанія, яка пропонує пам'ятники в регіонах Одеси найвищої якості серед численних виробників подібних виробів.

Компанія MG-Stone займається виробництвом різноманітних продуктів в основному з наступних природних матеріалів:

 • мармур;
 • граніт;
 • лабрадорит;
 • онікс.

Також у виробництві використовуються і інші, більш м'які, породи мінералів.

Наша компанія пропонує ціни на пам'ятники в Одесі, які зможуть влаштувати будь-якого замовника.

Значну частину нашого асортименту товарів займають пам'ятники і супутні предмети оформлення місця поховання. Ми виготовляємо пам'ятники різних видів і стилів виконання, спрямованих на задоволення ваших побажань.

Пам'ятники з бетону

Найбільш дешевим варіантом в компанії MG-Stone є виготовлення пам'ятника з бетону. В якості сировини для виробництва виступає бетон марки 500, який за міцністю і довговічності мало поступається натуральному природному каменю, але відрізняється набагато меншою вартістю. Може бути пофарбований в будь-який колір за бажанням замовника. Завдяки простій технології виготовлення і низькою витратою ресурсів, пам'ятники даного виду можуть задовольнити будь-якого покупця з обмеженим бюджетом.

Пам'ятники з граніту

Вироби з мармуру і граніту в Одесі представлені великим числом виробників, але наша компанія, MG-Stone, вигідно відрізняється здорової конкурентоспроможністю, різноманітністю цін в прайс-листі, наявністю величезного вибору готових пам'ятників, можливістю скласти оригінальний ескіз вироби повністю виходячи з ваших уподобань і побажань .

Ми виробляємо надгробки як стандартного зразка (одинарні), так і ексклюзивні за формою і зовнішнім виглядом включаючи подвійні, потрійні і комплексні архітектурні рішення.

Використовуючи високоякісне обладнання та великий вибір заготовок різних порід каменю, наші професійні різьбярі готові створити неперевершений шедевр.

Виробництво

Виробничі потужності компанії MG-Stone є сучасні цеху, що відповідають умовам якісної роботи з заготовками з мінеральної сировини. Майстри-різьбярі використовують при роботі з матеріалами найсучасніші технологічні інструменти і методики обробки натурального каменю. Серед методів особливо виділяються водо- або піскоструминна технології. Крім цього ми використовуємо висококласне ручне шліфування із застосуванням сучасних абразивних матеріалів, які багаторазово підкреслюють фактуру і колірну гамму каменю.

Як придбати

Замовити пам'ятник в регіоні Одеси можна як з консультацією менеджера, так і на нашому сайті.

Контакти
Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed