Стіл з натурального каменю

Стіл – основа кухні. Там родина збирається кожного дня. Важливо, аби стіл був міцним, надійним та тішив око. Деякі господині ріжуть продукти прямо на столі, що призводить до негативних наслідків. Поверхня втрачає свій блиск та привабливий вигляд, виступають подряпини. Для кухні краще замовити стіл з мармуру. Цей мінерал є одним з найміцніших в природі, тому що створювався в особливих умовах. Він не тільки здобув високу твердість, але також став дуже привабливим. На фактичний момент в різних куточках землі мармур видобувається широкою палітрою відтінків. У каталозі представлені кам’яні столи всіляких поєднань кольорів від чорного з білими вкрапленнями до світло – коричневого.

Особливості столів з каменю

Важливо знати, що стіл з кам’яною стільницею вже не відноситься до категорії меблів. З огляду на велику масу, розмірів його правильним буде вважати його частиною інтер’єру приміщення.

Можна купити обідній стіл тільки з мармуровою стільницею.

Також зустрічаються повноцінні мармурові вироби разом з масивними ніжками.

Другий варіант зустрічається вкрай рідко, тому що це окрема категорія виробів. Більш доступний саме перший, зі стільницею з натурального каменю. Вибір таких меблів цілком очевидний і переваги полягають в його унікальні властивості:

 • Це гарний візуально матеріал. У нас ви можете купити обідній стіл з кам’яною стільницею будь-якого відтінку у всій широкій колірній гамі. У ній налічує більше кількох десятків відтінків і видів включень, тому вибирати доведеться довго.
 • Будь-які вироби з натурального каменю відрізняються неймовірною міцністю і стійкістю до подряпин. Швидше на ньому вони просто не будуть помітні, так як матеріал на всю глибину своєї структури має однакове кольорове оформлення. При необхідності кухонний стіл з каменю можна відновити, піддавши його інтенсивної шліфовці.
 • Стільниця з натурального каменю відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, тому що матеріал природного походження завжди гармонує з будь-якими іншими відтінками.

Купити стіл з натурального каменю

Щоб купити стіл з каменю, телефонуйте нам в будь-який зручний час. Допоможемо з вибором даного аксесуара і його доставкою. В наявності завжди є вибір різних кольорів на будь-який смак. Ми гарантуємо вам професійне та якісне обслуговування та грамотний підхід. Усі контакти представлені на офіційній сторінці нашого інтернет – магазину.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed