Портфоліо Гранітні пам’ятники

Пам’ятники з граніту збережуть пам’ять

Граніт – оптимальний вибір для виготовлення пам’ятника. Цей природний камінь відрізняється високою міцністю, довговічністю, має непомітну благородну красу. Пам’ятники з граніту від компанії MG-Stone – широкий вибір як готових моделей, так і виготовлення на замовлення.

Особливості пам’ятників з граніту

Майстри нашої компанії виготовлять кам’яний надгробок будь-якої складності. Ви зможете увічнити пам’ять про свою близьку людину, підібравши оптимальний за ціною, зовнішнім виглядом і якістю варіант. На граніт можна нанести будь-які слова, епітафію, фотографію покійного, оформити з урахуванням будь-яких побажань.

Пам’ятники з граніту мають такі особливості та переваги:

 • Міцність. Такий надгробок витримає удари, будь-який механічний вплив. Майстерність працівників компанії, сучасне обладнання разом з міцністю матеріалу дозволяють робити пам’ятники будь-якої форми, навіть найскладнішої.
 • Довговічність. Конструкція простоїть не одне десятиліття. Витримає натиск стихії: вітру, дощу, снігу.
 • Термостійкість. Граніт добре витримує як спеку, так і морози. А також різкі коливання температур.
 • Естетичність. Граніт гарний, виглядає благородно, при цьому нейтрально, що важливо для атмосфери кладовища.
 • Простота догляду. Цей матеріал практично не брудниться, його легко очистити. Іноді можна помити від пилу і бруду.

У компанії MG-Stone ви можете придбати готові або виготовити на замовлення пам’ятники з граніту. Ціни на цей природний камінь нижче, ніж на багато інших, що є ще однією важливою перевагою.

Причини замовити пам’ятник в MG-Stone

Компанія MG-Stone спеціалізується на виготовленні виробів з натурального каменю. Власна виробнича лінія дозволяє проводити весь процес обробки. Від формування заготовки до фінального шліфування.

Причини купити гранітний пам’ятник у нас:

 • Велика різноманітність готових, випробуваних на практиці ескізів. Всі варіанти стилістично витримані, відповідають місцю і атмосфері кладовища.
 • Якщо готові ескізи не влаштовують, ми працюємо з індивідуальними замовленнями. Допоможемо продумати ескіз і втілити його в життя з урахуванням всіх ваших вимог.
 • Оформлення продумано до дрібниць. На граніт можна нанести не тільки фотографію, ім’я та дати народження і смерті покійного, але і написати красиві слова, скласти епітафію.
 • Терміни виконання максимально швидкі. Ми обробляємо всі заявки в день їх надходження і відразу ж приступаємо до роботи.

Якщо ви вирішите купити пам’ятники з граніту в MG-Stone, ви отримаєте оптимальне співвідношення ціни і якості, краси і довговічності. Це найкращий спосіб віддати данину поваги покійній близькій людині і увічнити пам’ять про неї. Крім того, ми пропонуємо монтаж і установку пам’ятників і надгробків, огорож. Працюємо в Одесі та Одеській області. Здійснюємо доставку у віддалені райони. Придбати пам’ятники у нас можна і оптом – за найбільш вигідними цінами.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed