Стандартні пам’ятники

Рішення, яке підійде кожному: купити пам’ятник стандартної конструкції

Стандартний пам’ятник – той вибір, який влаштує кожного. Стриманий стиль, відсутність надмірностей, гідний зовнішній вигляд – його відмінні риси. Стандартні пам’ятники купити зможе кожен завдяки їх доступній вартості. У каталозі компанії MG-Stone представлені різні варіанти оформлення класичної моделі.

Особливості стандартних пам’ятників

Конструкція стандартного пам’ятника проста. Він являє собою тумбу і стелу з граніту. Стела, як правило, трапецієподібна, звужується донизу.

Пам’ятники, пропоновані компанією MG-Stone, мають такі варіанти оформлення:

 • трапецієподібна стела;
 • прямокутна стела;
 • стела нестандартної форми;
 • округлені краї;
 • «хвиля» в якості елемента оформлення;
 • асиметрична форма стели;
 • квітник або надгробна плита в комплекті.

На лицьову частину стели наносяться відомості про покійного: ім’я, прізвище та по батькові, дата народження, дата смерті. Можна також нанести якісь пам’ятні слова, епітафію, вірш, малюнок. Безліч варіантів нанесення фотографії. Можна обмежитися невеликим портретом в рамці, а можна зробити зображення на всю плиту розміром.

MG-Stone пропонує купити пам’ятник класичної комплектації з граніту. Це міцний матеріал, який простоїть не одне десятиліття. Не піддається шкідливому впливу опадів, температур, добре витримує механічний вплив. Граніт виглядає красиво, благородно, але й стримано і відповідає атмосфері кладовища.

Майстри нашої компанії – справжні професіонали, здатні виконати роботу будь-якої складності і втілити будь-яку вашу задумку в життя.

Замовлення пам’ятників в MG-Stone

У нашому каталозі ви можете ознайомитися з прикладами робіт. Стандартні пам’ятники виготовляються в рекордно короткі терміни, на відміну від більш складних конструкцій. Тому це хороше рішення для іногородніх родичів покійного, у яких немає часу довго чекати замовлення.

Для роботи ми використовуємо тільки якісний граніт з екологічно чистих районів. Він міцний, довговічний, за ним просто доглядати. Цікава зерниста текстура і природний малюнок граніту роблять пам’ятник зовні привабливим.

Технологія виробництва відпрацьована десятиліттями, при цьому безперервно вдосконалюється. Ми маємо власні розробки, а також переймаємо досвід іноземних колег. Високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати весь процес виготовлення «від» і «до». Фінальне полірування каменю надає йому красивий блиск.

Наша компанія пропонує замовити або купити пам’ятник в Україні за доступними цінами. Ми знаходимося в Одесі. По місту та області, включаючи віддалені райони, надаємо послуги монтажу пам’ятників, надгробних плит, огорож. Купуючи стандартні пам’ятники у нас, ви гарантовано отримаєте високу якість, красу і довговічність за найкращою ціною.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed