Бетонні пам’ятники

Бетонні пам’ятники: доступний варіант з цікавим оформленням

Серед різноманітності матеріалів, бетонні пам’ятники – одні з найбільш недорогих і доступних. Дозволити такий варіант собі зможе кожен. При цьому, завдяки сучасним технологіям, виглядають вони нітрохи не гірше, ніж кам’яні або бронзові. Компанія MG-Stone пропонує різні види пам’ятників з бетону.

Особливості таких пам’ятників

Для виготовлення використовується тільки якісний бетон, з якого відсіваються всі великі частинки. Роботи проводяться на вібраційному столі. Завдяки цьому готовий виріб виходить щільним, гладким, без виражених нерівностей, з однорідною текстурою.

Особливості таких пам’ятників:

 • Бюджетна вартість. Матеріали, використовувані при виробництві, недорогі. Весь технологічний процес також не вимагає особливих витрат. Тому купити бетонні пам’ятники може кожен, вони набагато доступніші, ніж гранітні або мармурові.
 • Відносно невелика вага. Такі конструкції легше, ніж кам’яні. А значить, змонтувати їх буде легше навіть самостійно. Однак ми пропонуємо звернутися за установкою до нас. Це гарантує виконання монтажу без порушень. А значить, пам’ятник не перекосить з часом.
 • Компактні розміри. Ми пропонуємо пам’ятники стандартних розмірів. Вони не займають багато місця і залишають простір в огорожі для розміщення інших елементів.
 • Швидке виготовлення. Процес виливки займає небагато часу, ще кілька днів знадобиться на сушку.
 • Зовнішня привабливість. Ми робимо пам’ятники рельєфним литтям. Погляньте на представлені фотографії, які варіанти оформлення є. Вони естетично привабливі, притягують погляд. На кожному пам’ятнику залишено місце для таблички з фото і відомостями про покійного.

Така модель може бути як свого природного світло-сірого кольору, так і пофарбована в інші відтінки. Компанія MG-Stone пропонує замовити бетонні пам’ятники білого, чорного, коричневого кольору. А також застосувати різні ефекти – нерівномірного фарбування, старіння та інші.

Чому варто замовити пам’ятник з бетону в MG-Stone

Компанія MG-Stone працює в Одесі та Одеській області. Пропонуємо найдоступніші і красиві бетонні пам’ятники в Україні. Власне виробництво здешевлює і прискорює процес, не доведеться звертатися до когось ще. Зробимо все від «а» до «я». Починаючи з підбору ескізу і закінчуючи установкою. Доставляємо вироби у віддалені райони області.

Ми використовуємо тільки якісні матеріали і дотримуємося всі тонкощі виробництва. Тому ви можете бути впевненими в тому, що

пам’ятник не зіпсується під впливом стихії, не розсиплеться через рік. Наша продукція відрізняється високою якістю, міцністю, довговічністю.

За 40 років існування компанія MG-Stone знайшла власні унікальні розробки, а також багато чому навчилася у зарубіжних колег. Технології безперервно вдосконалюються, обладнання відповідає сучасним стандартам.

Якщо ви замовите пам’ятник з бетону у нас, ми опрацюємо заявку в цей же день і надамо готовий результат в найкоротші терміни.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed