Стіни і фасади

Стіна та фасад – важлива частина будинку. Можна сказати, що це основа будинку. Коли іде будівництво, кожному кортить, аби будинок був не тільки міцний та теплий, а ще і привабливий для оточуючих.

Стіна та фасад з натурального каменю – те, що потрібно.

Переваги будівництва та оздоблення з натурального каменю

Матеріали для будівництва можуть бути як натуральні, так і штучні. Природні матеріали потребують особливої обробки, але в результаті вони виглядають привабливо, та можуть довго прослужити. Зазвичай для обробки беруть декілька видів натурального каменю:

 • Мармур. Дорогий, міцний камінь, який дуже привабливий на вигляд та має чудові характеристики.
 • Граніт. Він може бути матовий або глянсовий. Якщо ви обрали глянсовий граніт, його перш за все полірують, аби надати блиску, а матовий не полірують. Різнобарвність відтінків радує око. То того ж граніт – міцний камінь. Але недолік – ціна. Граніт дуже дорогий камінь.
 • Сланець. Будівля, оздоблена сланцем має привабливий вигляд. Сланець легкий, але міцний.
 • Пісковик. По зовнішньому вигляду він чимось трохи нагадує вапняк, але є відмінності.

Як проходить оздоблення

Оздоблення проходить при температурі, не менше 6 градусів тепла. При морозі оздоблювальні роботи не розпочинають. Перед початком роботи треба уявити для себе бажаний малюнок або те, що ви хочете бачити на стіні або фасаді будівлі. Важливо те, що стіни теж проходять певну підготовку. Вирівнюється поверхня, знімається старе облицювання, якщо воно було. Поверхня має бути вирівняна. Тільки тоді можна розпочинати оздоблювальну роботу. Каміння закріплюється на клей або саморізи. Краще всього оздоблення починати з кута. Кладка має бути рівною, для того має бути спеціальна нитка, яка допоможе. Після того, як оздобили стіни, приступають до карнизів та вікон.

Придбати каміння для оздоблення

Придбати каміння для оздоблення ви зможете в нашому інтернет – магазині, головний офіс якого знаходиться в Одеській області. Ми давно працюємо з клієнтами, і знаємо, що їм потрібно. Також до кожного у нас індивідуальний підхід. У нас ви зможете побачити широкий асортимент вибору. З асортиментом можна ознайомитись в нашому каталозі.

Натуральне каміння – перш за все якість, користь та міцність виробів. Гарантовано, такі вироби прослужать вам дуже довго. Натуральне каміння – розкіш та вишуканість, яку можна собі дозволити завдяки нашому магазину. Ми допоможемо вам, аби ваш будинок радував око як вам, так і всім, хто тільки його побачить. Звертайтесь до нас, і ми знайдемо те, що вам потрібно.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed