section-7f76010
https://mg-stone.od.ua/wp-content/uploads/2022/01/MG-Stone-Odessa-stoleshnitsa-1-710x580.jpghttps://mg-stone.od.ua/wp-content/uploads/2022/01/MG-Stone-Odessa-stoleshnitsa-1-710x580.jpg

Вироби з каменю в Одесі

MG-Stone більше 40 років на ринку

Один із видів діяльності нашої компанії - виробництво виробів з каменю. Для цього є все необхідне – спеціальні цехи з наявністю інноваційного обладнання, що дозволяють створювати продукцію різної складності та здійснювати значні обсяги замовлень. Склади з наявністю кам'яних заготовок різних кольорів, порід та сортів дозволяють створювати ексклюзивні вироби. Майстри можуть відразу розпочати роботу над замовленням та не шукати довгий час необхідні матеріали. Це дозволяє зберегти час.

section-ecc3efa

Вироби з граніту та каменю

Наше виробництво

Особливості обробки

Наявність власного обладнання дозволяє оперативно здійснювати виробництво виробів із натурального каменю. Виконуються такі види робіт:

 1. Поліровка дозволяє отримати дзеркальну поверхню. Для отримання такого ефекту використовуються інструменти із порошковим напиленням. У деяких випадках для обробки застосовується азотнокисле олово.
 2. Лощення дозволяє зробити природний візерунок каменю чіткішим. Для обробки використовується технологія шліфувальними колами, які мають напилення у вигляді мікрошліфувальних порошків.
 3. Шліфування дозволяє отримати рівномірно-шорстку поверхню. Цей варіант підходить для підлогових покриттів та сходів.
 4. Колота фактура дозволяє відтворити імітацію природних відколів. Підходить для оздоблення будівлі та оформлення ландшафтного дизайну.
 5. Термообробка дозволяє підкреслити фактуру каменю та його колір.
 6. Популярна водоструминна і піскоструминна обробка. Струменя повітря або води під високим напором впливає на поверхню виробу.

Різновиди виробів

З каменю виконуються різноманітні варіанти виробів. Матеріал застосовується для виробництва стільниць, кавових або обідніх столиків. З каменю виконуються кухонні мийки. Натуральний камінь застосовують для виготовлення підвіконь. З такого матеріалу можна створити конструкції різної конфігурації та будь-якої товщини. За потреби можна виконати і барні стійки. З каменю створюють красиві ванни, які відрізняються особливою міцністю та екологічністю. Матеріал активно застосовується для різних видів обробки.

Виготовлення виробів починається зі складання креслення, який має бути виконаний з урахуванням побажань замовника. Потім відбувається розпилювання матеріалу та обробка країв.

Майстри можуть впоратися з роботами будь-якого рівня складності. Вони роблять не тільки стільниці, а й мозаїки з унікальними малюнками та оригінальними фактурами. Для цього застосовується 3D-проектування. Необхідні програми використовуються в інноваційних верстатах для створення кам'яних виробів.

Services

Виробництво виробів з каменю

Наші послуги

Виробництво кам'яних виробів виконується на високотехнологічних верстатах, що мають різні функції. Завдяки спеціалізованому обладнанню, можна отримати продукцію високої якості без сколів та вад. Оформити виріб можна на сайті. Для цього потрібно скласти заявку та звернутися у форму зворотного зв'язку.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed