Монтаж виробів із натурального каменю

Монтаж виробів з натурального каменю

Фірма MG-Stone пропонує монтаж виробів з натурального каменю-підвіконь, стільниць, сходів, камінів. Акуратна укладання гарантована всім клієнтам компанії, так як тут працюють виключно досвідчені майстри, що працюють на ринку Одеси і Одеської області. Натуральний камінь має специфічні властивості, які необхідно враховувати при проведенні монтажних робіт. Фірма має власне виробництво, тому співробітники знайомі з матеріалом, знають, які особливості необхідно враховувати при монтажі.

Технологічна послідовність установки стільниць, підвіконь, камінів

Правильне укладання виробів з каменю дозволяє надовго зберегти тепло, затишок і комфортну обстановку в будинку. Стільниці встановлюють на кухні, де господарі найбільше проводять часу, тому важливо, щоб пари, волога, висока температура довгий час не виводили з ладу красиву поверхню.

Мармур, граніт, онікс і інші породи красиво блищать, тому майстри компанії роблять акуратну обрізку, з’єднують шви без видимих слідів на поверхні.

При дотриманні технології вага конструкції не вплине на прилеглу меблі.

Спочатку співробітники проводять необхідні виміри, потім на виробництві виконується точний аналог за проектом.

Встановлений нашими майстрами підвіконня, стільниця або камін будуть без подряпин, зовнішніх пошкоджень, відколів, які неможливо виправити.

Монтаж виробів з каменю – сходи з мармуру

Установка сходів процес досить трудомісткий і ґрунтовний. Кожний ступінь встановлюють в черговості від низу до верху. У день можна робити тільки 4-6 ступенів, щоб дати час на висихання склеює розчину. Для зміцнення склейки між частинами сходів кріплять металеві пластини, які по завершенні монтажу не видно. Сходи – важка споруда для будинку. Якщо конструкція будинку дозволяє, краще робити монолітний варіант. Проект сходів необхідно розробити заздалегідь разом із загальними планами, а монтаж проводять, коли всі роботи завершені.

Плануючи установку сходів, необхідно враховувати питання безпеки і зручності пересування по ній.

Глибина одному щаблі становить 25-30 см, а висота дорівнює 15 см.

Безпечна експлуатація вимагає дотримання кута нахилу – не вище 350.

Заздалегідь розраховують ширину сходів, розмір якої повинен відповідати наявності вільного простору.

Балясини кріплять з кроком 25 см, рекомендована висота перил – 85см.

Відстань від ступені до стелі становить 2 метри.

Сходи з натурального каменю з відполірованим покриттям для повсякденного використання слизька. Щоб зробити елемент інтер’єру комфортним, необхідно передбачити антиковзаюче покриття або килимок.

Каміни – установка виробів з каменю

Натуральний камінь є жаростійким матеріалом, тому фірма MG-Stone пропонує облицювання елементу інтер’єру мармуром. За бажанням клієнта виконуємо фактурну обробку поверхні або шліфування. Вибір каменю дозволяє виконати обробку в будь-якому колірному поєднанні – білому, сірому, чорному, зеленому, жовтому, бежевому або блакитному.

Компанія MG-Stone пропонує монтаж виробів з каменю, так як має колосальний досвід в роботі з натуральними матеріалами. Професійні навички з натуральними кам’яними породами гарантують установку будь-якої конфігурації виробів, каміни будь-якого розміру і складності вигідно займають місце в будинку, приносять затишок, комфорт в існуючу обстановку.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed