Меморіальні комплекси

Оформлення в одному стилі: меморіальний комплекс

Наші ритуальні традиції такі, що мало хто обмежується одним хрестом або пам’ятником на могилі покійного родича. Наявність огорожі – обов’язково. Також багато хто встановлює столик, лави, вазони для живих рослин, квітник на самій могилі та інші елменти. В цьому випадку ідеальним варіантом стають меморіальні комплекси. Замовлення всіх бажаних елементів в компанії MG-Stone дає можливість оформити місце спочинку близької людини в витриманому стилі.

Особливості меморіальних комплексів

Меморіальний комплекс включає в себе 3-7 елементів. Це можуть бути:

 • пам’ятник;
 • надгробна плита та/або квітник;
 • скульптурна композиція;
 • стiл;
 • лава;
 • вазон для квітів.

Оскільки ми працюємо з конструкціями будь-якої складності на замовлення, то можуть бути й інші елменти на ваш вибір.

Робимо комплекси з натурального каменю. Найчастіше використовується граніт. Він міцний, дозволяє робити пам’ятники будь-якої складності і простоїть не одне десятиліття.Замовити меморіальний комплекс можна як для одного покійного, так і для місця поховання кількох людей. В цьому випадку будуть підібрані однакові або гармонійно поєднуються один з одним пам’ятники. Можлива і установка загального пам’ятника. Наприклад, для покійної подружньої пари.

Установка комплексу допоможе красиво і гармонійно оформити місце поховання, витримати все в єдиному стилі. Це краще рішення, ніж замовляти кожен елемент окремо у різних виробників. В цьому випадку буде складніше гармонійно підібрати все один до одного. Замовлення комплексу ще й вигідніше за ціною.

Переваги замовлення у нас

Ми пропонуємо купити меморіальний комплекс в компанії MG-Stone. Ми займаємося виготовленням пам’ятників та інших ритуальних елементів вже 40 років. У компанії працюють справжні майстри своєї справи, на сучасному обладнанні.

Переваги замовлення комплексу у нас:

 • Робота з індивідуальними замовленнями будь-якої складності. Ви можете прийти до нас з готовим ескізом, можете вибрати з наших готових пропозицій. А також можете розповісти про свої побажання, і ми складемо ескіз з урахуванням всіх нюансів.
 • Якісні матеріали. Ми працюємо переважно з натуральним каменем. Найбільш поширений замовлення меморіалів з граніту. Всі матеріали чисті, відрізняються високою якістю, міцністю і довговічністю.
 • Виконання «під ключ». Ми зробимо всі роботи повністю, без звернення до сторонніх організацій. У нас власна виробнича лінія. Також пропонуємо послуги з встановлення та монтажу конструкцій.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Наше обладнання дозволяє надавати натуральному каменю будь-які форми. Ми робимо не тільки класичні пам’ятники, а й нестандартні. Виконуємо рельєфи, скульптури, інші декоративні елменти. Також у нас є майстри ручної роботи.

Заявки обробляються в день подачі і надходять в роботу в найкоротші терміни. Працюємо в Одесі та Одеській області. Виконуємо доставку в будь-які, навіть найвіддаленіші райони. Замовлення меморіалу в MG-Stone – гарантія якісного результату, швидко і за прийнятною вартістю.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed