Ексклюзивні пам’ятники

Пам’ять про особливу людину і його шляху: ексклюзивні надгробні пам’ятники

Ексклюзивні надмогильні пам’ятники дозволять не тільки віддати данину поваги померлої близькій людині, але і підкреслити її індивідуальність, яскравість її життєвого шляху. Це можуть бути як розкішні монументи з дорогих матеріалів, так і цілком стандартні конструкції з додаванням унікальних деталей.

Що собою являють ексклюзивні пам’ятники

Ексклюзивні надгробні пам’ятники дають можливість вкласти особливий сенс в оформлення цієї конструкції. Адже часом близьким покійного так хочеться увічнити пам’ять не тільки про нього, але і про незвичайність його життєвого шляху.

У граніті і мармурі знаходять відображення особливості характеру і особистості людини, її захоплення, а також професійна діяльність. В якості елементів оформлення використовуються символи роботи або хобі цієї людини.

Якщо похована видатна особистість, яка внесла великий внесок у розвиток культури, спорту, медицини, науки, то це теж має знайти своє відображення в оформленні пам’ятника. Тоді кожен, хто відвідав меморіал, побачить, яку роль зіграла ця людина в історії свого населеного пункту або країни.

Крім того, до ексклюзивних відносяться не тільки символічні варіанти оформлення. Це може бути і просто нестандартна форма стели, яскраве оформлення, використання додаткових елементів.

Ми пропонуємо ексклюзивні пам’ятники з граніту. Цей матеріал, завдяки своїм характеристикам, дозволить втілити в життя будь-яку незвичайну ідею. Крім гладких стел ми робимо і скульптурні пам’ятники; арки, що символізують ворота до раю наносимо гравіювання і будь-які зображення.

Чому варто замовити у нас

Компанія MG-Stone, що працює в Одесі та Одеській області, має сорокарічний досвід виготовлення кам’яних пам’ятників. Ми самостійно здійснюємо всі етапи виробництва: від нарізування заготовок до фінального шліфування.

Ви можете як вибрати підходящий варіант з представлених фотографій, так і замовити ексклюзивні пам’ятники за власними ескізами.

Наші переваги:

 • Виконання роботи будь-якої складності. Допоможемо втілити в життя будь-яку нестандартну ідею.
 • Найкоротші терміни виконання. Обробляємо заявки в день їх надходження і відразу приступаємо до роботи.
 • Якість. Тільки чисті матеріали, тільки ідеальне виконання.
 • Монтаж. Ми пропонуємо установку надгробків в Одесі та області. Якщо робота буде зроблена нашими майстрами, це гарантує те, що пам’ятник буде стояти рівно і міцно довгі роки.
 • Ціна. Вартість ексклюзивних моделей завжди вище, ніж стандартних. Але наша цінова політика дозволить кожному знайти найбільш вигідний для себе варіант.

Ексклюзивні гранітні пам’ятники від компанії MG-Stone – це кращий спосіб незвично оформити місце спочинку близької людини і віддати її данину поваги. Такі незвичайні конструкції допоможуть не тільки не забути покійного, але і завжди пам’ятати про те, який яскравий життєвий шлях у нього був.

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed