Мармур являє собою натуральний камінь із карбонатних мінералів – кальциту та доломіту. Його застосовують для створення скульптур та у будівельній сфері. На нашому сайті можна вибрати вироби із мармуру будь-яких видів. Попередньо потрібно оформити заявку.

Популярні відтінки

Мармурові вироби можуть мати різні кольори. Біла колірна палітра з’являється внаслідок поєднання дололітового протоліту та вапняку. А кольорові вкраплення у візерунку каменю виникають через наявність різних домішок. Це може бути пісок, глина, оксид заліза або навіть мул. Візерунки матеріалу безпосередньо залежать від домішок, що містяться всередині.

Наша компанія має власне виробництво мармурових виробів. У процесі виготовлення застосовуються різні види мармуру – білого, рожевого, жовтого, зеленого, синього та чорного. Камінь може мати строкате забарвлення або фарбування в смужку.

Особливості виробів із мармуру

Камінь відрізняється кристалічною структурою та стійкістю до високих температур. Це дозволяє його використовувати для обробки печі або каміна. Природний матеріал добре переносить низькотемпературні умови.

Один з видів діяльності компанії – продаж виробів із мармуру. Цей матеріал активно застосовується у різних галузях будівництва, а також у процесі створення скульптур та надгробних плит. Його використовують для обробки приміщень. З мармуру виготовляють підвіконня, сходи, стільниці та покриття для підлоги. Оригінальні предмети здатні будь-якому інтер’єру надати неповторного вигляду.

Вибрати вироби з мармуру на замовлення варто заради таких особливостей:

 1. Тривалий термін служби.
 2. Водонепроникність. Камінь застосовується для облицювання ванних, басейнів та приміщень, що мають підвищений рівень вологості.
 3. Чудова термостійкість. Матеріал не змінює структуру та зовнішній вигляд під впливом високих температур.
 4. Екологічність матеріалу. Завдяки цьому його можна використовувати під час зведення будь-яких будівельних об’єктів. Пориста структура робить камінь, що дихає.
 5. Чудові декоративні властивості.

Завдяки високій естетичності матеріал з успіхом застосовується для обробки камінів. У нашому каталозі представлені різноманітні вироби з мармуру, ціна на які цілком прийнятна. Незвичайний декор поєднує в собі елегантність, вишуканість та природну красу.

На сайті нашої компанії можна вибрати найкращі вироби з мармуру у Львові. Тут можна оформити заявку за найпривабливішими цінами.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed