У сучасному будівництві активно задіюються камені натуральні види якого представлені в нашому каталозі в розмаїтті. Всілякі сорти такого матеріалу можуть задовольнити запити всіх замовників. Для певних робіт потрібно підібрати відповідні варіанти каменю, щоб домогтися кращого ефекту. Натуральний камінь - це практичний, гарний і довговічний матеріал.

Особливості застосування

У різних областях сучасного будівництва використовують різні види оздоблювального каменю. Матеріал застосовують для декорування фасадних частин, інтер'єрних площ, покрівлі, а також для укладання красивих мощених доріжок. Його застосовують для обробки підлоги і стін, облицювання ступенів, стільницю, колон і скульптур.

Плюсами натурального матеріалу в порівнянні з штучним є його стійкість до негативних проявів зовнішніх чинників, довгі експлуатаційні терміни і підвищені характеристики міцності. Завдяки високому рівню екологічності цей матеріал важливий в приміщеннях зі значним рівнем вологи. Є окремі породи, що відрізняються бактерицидними властивостями.

До особливостей натуральної сировини відноситься такі параметри, як пористість, крихкість, і довговічність. Крім того, матеріал володіє чудовими естетичними властивостями і стійкістю до морозів.

Основні види

У будівельних роботах і обробці затребуване різне натуральне каміння, види яких класифікуються залежно від міцності. До найміцніших відносяться такі матеріали, як кварцити, граніти і базальти. Середній міцністю відрізняються вапняки, пісковики, мармури і туфи. До більш м'яких порід відносяться вапняки і гіпсові породи.

Які бувають види каміння:

 • Граніт підходить для зовнішньої обробки. Він відрізняється високим терміном служби.
 • Мармур - ідеальне рішення для оздоблення інтер'єрів. Він підходить для облицювання колон, балясин, пілястр і внутрішніх стін.
 • Онікс - це матеріал, який застосовують для оформлення елітних інтер'єрів.
 • Сланець відрізняється міцною структурою і водостійкість.

Задіяні для декоративних робіт і більш м'яке каміння. Вони підходять для облицювання поверхонь усередині приміщень. Для обробки самого каменю застосовуються різні види обробок. Фактурна обробка дозволяє збільшити термін служби матеріалу. За допомогою різних технік можна досягти рівної поверхні, шліфованої, термообробленої або напиленням. Різні варіанти фактур застосовуються в обробці інтер'єрів.

Мармур відрізняється прекрасною пластичністю і легко піддається обробці. Його застосовують для облицювання навіть приміщень з підвищеною вологістю. Низьким ступенем водостійкістю та здатністю поглинання характеризується і онікс. Його застосовують для створення фонтанів, ванн і раковин. Онікс – зелений камінь, який чудово вписується до класичного інтер’єру.

Сланець - ідеальний варіант для оформлення ландшафтних композицій. Крім того, він підходить для внутрішньої обробки. Матеріал відрізняється термостійкістю, унікальною фактурою і шумоізоляцією.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed