Мийка з каменю

Кожна господиня мріє про казку на власній кухні. Мийка з каменю – саме те, що потрібно. Це дорогий, але дуже привабливий за всіма фізичними показниками варіант аксесуара.

Будь-які вироби з натурального каменю, будь то плитка для підлоги, панелі для стін, тумби або раковини, зберігають свій унікальний природний колір протягом необмежено тривалого часу. Це пов’язано з особливостями процесу утворення каменю в товщі землі, на який тривалі час впливали висока температура і тиск. Загартування протягом такого тривалого терміну створила дійсно дуже міцний матеріал, стійкий до будь-яких природним і техногенним впливам.

Особливості мийок з натурального каменю

Вирішуючи купити мийку з натурального каменю, ви купуєте дійсно дуже красивий аксесуар для кухні, тому що природний мінерал володіє численними перевагами і особливостями:

 • Гарний зовнішній вигляд. Виріб з натурального каменю не має покриття, тому завжди залишається з тим відтінком, яким його наділила природа. Швидше, навпаки, зі зняттям кожного наступного шару стає іншим, ще більш унікальним.
 • У природі, а, відповідно, і в продажу, є величезна кількість відтінків натуральних мінералів, тому людина з будь-якими перевагами зможе підшукати для себе найбільш підходящий за всіма критеріями варіант.
 • Сучасна технологія обробки каменю дозволяє виготовляти з мінералу вироби різної форми, але частіше вони наближені до простих фігур. Але це не заважає його активно впроваджувати в інтер’єр як сучасних, так і кухонь в стилі минулого століття.

Чому обирають натуральний камінь?

Якщо ви вирішили купити кам’яну мийку на кухню, то інша мийка вам буде не потрібна. Погодьтесь – дорого, але на майбутнє заощаджує гроші. З огляду на багато мільйонів років перебування в товщі землі, мінерал вже давно сформувався в міцну субстанцію, яка тепер прикрашає кухні і ванні.

Купити мийку з каменю в Києві

Щоб купити мийку з натурального каменю, можна зателефонувати нам або скласти заявку. Наш менеджер допоможе визначитися з вибором і розповість про особливості розглянутих варіантів. При необхідності допоможемо з доставкою та інтеграцією кам’яної раковини в ваш інтер’єр. Також у продажу є стільниці, тумби панелі і інші вироби з мінералів. Для того, щоб з нами зв’язатись, заходьте на нашу офіційну сторінку.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed