Встановлення пам’ятників

Встановлення пам’ятників в Одесі – професійний монтаж виробів з граніту, мармуру

Компанією MG-Stone здійснюється установка пам’ятників будь-якої складності. Залежно від масштабності проекту, унікальності виробу майстри і співробітники фірми планують проведення робіт з облаштування виділеної під могилу майданчика. Співробітники фірми здійснюють монтаж пам’ятника на могилу у вигляді цілого комплексу, тому в змозі впоратися з будь-якою складністю замовлення. Роботи, проведені відповідно до технології, гарантують стійкість, надійність конструкції. Фірма дає гарантію на якість виготовлення тумби і стелли, так як має досвід роботи з натуральним камінням понад 40 років.

Встановлення пам’ятників – ціна і перелік робіт

В силу різних життєвих обставин родичі померлих не можуть постійно стежити за устроєм території на місці могили, не завжди можуть особисто зробити гарне надгробок. Працівниками компанії здійснюється установка пам’ятників, ціна на послуги відповідає середньому значенню по регіону показником:

Підготовка ґрунту. Перекопка проводиться наполовину багнета лопати з метою видалення кореневої системи кущів, невеликих дерев, дикої порослі. Трамбують спеціальним пристосуванням. На даному етапі приділяють увагу вирівнюванню і трамбування, щоб згодом уникнути просідання ґрунту і тріщин в надгробку.

Установка пам’ятників на кладовищі, ціна на які доступна жителям України, Одеси і Одеської області, починається з укладання залізобетонних балок. Для їх виготовлення використовують міцні арматурні стержні. У підготовлені дві паралельні траншеї прокидається для стійкості шар піску. Потім заливають цементний розчин і в нього укладають ЗБВ балки.

Облаштування тумби. Відступаючи 40 см від узголів’я, насипають пісок і утрамбовують. Зверху наливають шар густого цементного розчину. При підготовці суміші додають клейовий склад, який застосовують при облицювальних роботах або заливці підлог. Суміш акуратно розрівнюють і наверх встановлюють тумбу пам’ятника. За допомогою будівельного рівня, гумового молотка вирівнюють конструкцію і залишають до повного висихання.

Установка пам’ятників в Одесі, ціни на які встановлені виходячи з конкретних розрахунків на проведення робіт і витрат на сировину, продовжують спорудою стріли або вітрила – верхній частині надгробки. Верхню площину тумби змащують герметиком. Ця ж речовина заливають в отвори для штирів, змащують штирі. Колір сполучного герметика підбирають під колір каменю, а температурний діапазон повинен відповідати максимальним і мінімальним значенням даного регіону. Стрілу пам’ятника акуратно піднімають на ременях, щоб не пошкодити зовнішній вигляд, встановлюють на штирі.

Облаштування квітника. По контуру ділянки заливають бортики для квіткових насаджень. Засипають піском, вирівнюють за допомогою гумового молотка і будівельного рівня. Торець квітника притискають до тумбі. Аналогічно роблять інші ділянки клумби.

Етап закінчення робіт, прибирання та благоустрою ділянки. Територію навколо тумби та квітника засипають піском. Вологе прибирання пам’ятника роблять після закінчення трьох днів після монтажу конструкції.

Компанією проводиться установка пам’ятників в Одесі, що дозволяє віддалено замовити запропоновані роботи і облагородити території ділянки. Пропонуємо послуги на будь-якому цвинтарі Одеси, Одеської області. Пам’ятники власного виробництва, встановлені майстрами фірми MG-Stone, будуть коштувати набагато дешевше, ніж послуги інших компаній.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed