Виклик менеджера

Ласкаво просимо на нашу сторінку консультації та замовлення.

Ми розуміємо, що покупка, особливо пам’ятна, може бути важким рішенням. Ось чому ми тут, щоб допомогти.

Наш досвідчений менеджер готовий відповісти на будь-які Ваші питання, проконсультувати у технічних питаннях та допомогти визначитися з вибором бажаного виробу.

Щоб записатись на консультацію або зробити замовлення, зателефонуйте нам по телефону +38 (097) 644-22-85; +38 (093) 205-36-12 у робочий час із понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00. Ви також можете зв’язатися з нами електронною поштоюOdessa.kamen@gmail.com Під час консультації ми будемо працювати з Вами, щоб зрозуміти ваші потреби, допомогти вам вибрати ідеальний дизайн та відповісти на будь-які ваші питання про матеріали та варіанти індивідуального налаштування, кам’яних виробів які ми пропонуємо.

Ми намагаємося зробити цей процес максимально простим та безтурботним. Дякуємо за те, що вибрали нашу компанію для ваших потреб. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість допомогти Вам створити виріб з граніту, мармуру, кварциту та інших видів каменю, який служитиме Вам довгі роки.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed