Пам’ятники з серцем

Пам’ятники у вигляді серця

Висловити свою любов до померлого родича після похорону можна тільки доброю пам’яттю про нього, а також придбанням якісного пам’ятника у вигляді серця на могилу. Як правило, такі пам’ятники встановлюють на могили жінок, дітей, сімейних пар або просто закоханих. Плавність форм ідеально підкреслює ніжність, тепло і турботу, з якою ви ставилися до близької та рідної людини.

У сучасному світі, де кожен кудись поспішає, люди не завжди встигають сказати один одному теплі слова, висловити свої почуття. Купити пам’ятник з серцем для встановлення на місці поховання – це, свого роду, спроба «навздогін» розповісти померлому про свою любов.

Якими бувають пам’ятники серце на могилах

Існує чимало різновидів пам’ятників у вигляді серця, і відрізняються вони, перш за все, елементами, що складають основу композиції. Так, це може бути:

 • скромна плита з каменю в стилі «класик», якій надали форму серця;
 • пам’ятник у вигляді серця, яке спочиває між крилами голуба або лебедя;
 • монумент, стилізований під дверцята з виїмками у вигляді половинок серця, що символізує ворота в рай;
 • серце, піднесене на крилах лебедя і звернене вгору – нагадування про те, що люблячи один одного люди неодмінно зустрінуться на небесах;
 • пам’ятник з серцем, на якому нижня частина знаходиться в обрамленні квітів.

Надгробний пам’ятник з серцем в Україні – це прекрасний вибір для пам’ятника на могилу мами, бабусі або дитині. Пам’ятник серце на двох, який може бути сімейним пам’ятником, оформляють з симетричних горизонтальних моделей.

Звернувшись до нас, ви отримаєте грамотну, розгорнуту консультацію, стосовно дизайну, розмірів пам’ятника і природного каменю, який оптимально підходить для його виготовлення.

Ми допомагаємо також підібрати замовнику епітафію, слова якої максимально точно висловлять його любов і вдячність покійному. По індивідуальним замовленням виконується написання ПІБ, дат, епітафій та нанесення різних зображень. Серед популярних – гравірування портрета по фото, набивка малюнків (хрестів, свічок, віньєток, квітів та ін.) З каталогу або за ескізами замовника.

У нашому каталозі представлені роботи, виконані кращими фахівцями, які встановлюються як на одиночні могили, так і на місця поховання для двох.

Серце – символ любові, прихильності, особливих зв’язків між людьми. Після смерті коханої людини почуття нікуди не губляться, не пропадають. Біль після смерті людини не триває вічно, і поступово трансформується в подяку і прийняття. Справжня любов живе вічно. Це можна наочно побачити на кладовищі, коли пам’ятник у вигляді серця стоїть доглянутим навіть після багатьох років після установки.

Замовити пам’ятник з серцем – красиве втілення вічності любові, що проходить через століття, ви можете у наших досвідчених майстрів. Ми допоможемо втілити ваші почуття в камені, тому ви можете бути впевнені в міцності і довговічності виробу. У нашому каталозі широкий вибір виробів, але якщо ви не знайшли тут для себе підходящого, надсилайте фото, ми намалюємо модель і реалізуємо вашу задумку в реальність.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed