Фотокераміка

Надгробки з портретами виглядають набагато краще і інформативніше, ніж їх безликі аналоги. Для нанесення фото на пам’ятник використовується фотокераміка – проста і бездоганна технологія, яка застосовується вже десятки років. Вона дозволяє наносити як монохромні, так і кольорові зображення. Основою виробництва служить звичайна фотографія, яку надають в паперовому або електронному вигляді.

Акуратна фотографія на надгробку збереже пам’ять про дорогу людину, дозволяючи кожному, хто прийде до його могили, згадувати риси померлого і все хороше, що було з ним пов’язано. Ритуальна фотокераміка є оптимальним варіантом для класичних пам’ятників з мармуру або граніту. Сучасні технології дозволяють створити портрет високої якості – зовні готовий виріб не поступатиметься за характеристиками графіки і кольору цифрового друку. Замовити фотокераміку можна будь якого розміру.

Ми виробляємо на замовлення ритуальну фотокераміку різних форм. Пропоновані портрети на пам’ятники володіють наступними перевагами:

 1. Фотокераміка Україна відрізняється високою довговічністю – такий портрет здатний зберігати пам’ять про померлу людину довгі десятиліття.
 2. Фотокерамічних вироби стійкі до корозії, перепадів температур і інших механічних пошкоджень.
 3. Ритуальна фотокераміка естетично виглядає. Залежно від матеріалу і оформлення пам’ятника, ви можете замовити кольоровий або монохромний портрет.

Виготовлення фотокераміки на пам’ятник

При створенні ритуальної фотокераміки фахівці застосовують сучасні технології та методики, що дозволяють отримати портрети високої точності. За запитом замовника фото може бути оброблено в художньому стилі:

 • змінено яскравість або насиченість портрета;
 • монохромна фотографія переведена в кольорову і навпаки;
 • виділено портрет людини з групового фото;
 • змінено фон зображення та ін.

Виготовлення фотокераміки здійснюється за допомогою спеціального обладнання – професійних принтерів. Пристрої дозволяють наносити фарбу ідеально рівним шаром, забезпечуючи додаткову міцність і стійкість готового виробу до мікропошкодження. Портрет може бути доповнений класичною або художньо виконаною рамкою.

Виробничий процес

Фотокераміка має на увазі використання спеціального принтера з керамічними пігментами, здатними застигати при високих температурах. Виготовлення здійснюється в кілька етапів:

 1. Підготовка фотоматеріалу – сканування, ретуш, корекція кольору, заміна заднього плану.
 2. Друк зображення за допомогою керамічного тонера на спеціальному папері.
 3. Запікання кераміки з зображенням в печі при температурі 800-960 градусів.

Закріплення готового фото на пам’ятнику.

Вплив високих температур фіксує пігмент на кераміці, роблячи його стійким до будь-яких впливів, будь то палюче сонце або суворі морози – вицвітання або руйнування виключено. За допомогою нескладних маніпуляцій на зображенні можна змінити все, починаючи кольоровою корекцією або додаванням відсутніх елементів зображення до повної заміни фону. Також нескладно виділити людину з групової фотографії. Ви можете замовити ритуальну фотокераміку на ваш смак.

В арсеналі наших майстрів – високотехнологічне обладнання, стислі терміни виготовлення замовлення, відповідальність перед

клієнтами і гарантія якості послуги!

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed