Кам’яний пол

Природний камінь давно застосовується в будівництві і обробці, тому що це неймовірно міцний матеріал, який до того ж володіє прекрасними естетичними якостями. З цієї причини багато хто хоче облаштувати у своєму будинку або будівлі іншого призначення кам’яну підлогу, як кращий варіант для прикраси інтер’єру і створення дійсно дуже міцного і довговічного покриття.

Насправді саме природний камінь володіє всіма тими якостями, які приписують до своєї штучної продукції виробники, виставляючи її в найкращому світлі. Насправді це не так, але і природа не виконує стандарти. Якість цього матеріалу залежить від багатьох факторів, але є дійсні еталони, з якими варто рівнятися. Взяти, наприклад, мармур або граніт. Це вічні матеріали, які витримають будь-які дії, в тому числі, в результаті промислової діяльності людини.

Різновиди кам’яних покриттів для підлоги

У нашому каталозі ви знайдете широкий вибір плитки з каменю. Двір, будинок – все, що забажаєте. Звертаємо вашу увагу, що підлоги з природного каменю при правильному виборі матеріалу служать вічно. Але також варто знати, що мінерал не відповідає загальним стандартам, тому важливо правильно вибрати його по твердості і зносостійкості. Саме з цієї причини краще проконсультуватись зі спеціалістами. Зараз у нас представлений величезний каталог різних відтінків мінералів. Ми виділили найбільш практичні за фізичними властивостями матеріали, спираючись на такі факти:

 • Твердість природного матеріалу. Міцний камінь формується в земній корі на протязі багатьох років, але по всьому об’єму вироблення він неоднорідний. Вибіркою цілих фрагментів займаються видобувні компанії, які і визначають якість і клас каменю. Чим більше однорідна структура, тим він міцніше.
 • Малюнок. Нерідко клієнти хочуть купити кам’яну підлогу, яка буде переливатися різними відтінками. У такому випадку важливо враховувати, що неоднорідність негативно позначиться на твердості. Камінь краще застосовувати в якості декору. Найбільшою міцністю володіє однорідний мінерал.
 • Відтінок. За даним критерієм немає обмежень на вибір матеріалу для підлог з натурального каменю.

Переваги натурального каменю для оздоблення підлог

Підлога з натурального каменю обійдеться в солідну ціну, але вона обґрунтована перевагами матеріалу:

 • Правильно обраний камінь добре витримує будь-яку вологість і перепад температур. Не тріскається при обмерзання.
 • Натуральний камінь має привабливий зовнішній вигляд, і кожен елемент кладки буде унікальним.

Купити кам’яну плитку на підлогу

У продажу є багато відтінків, завдяки чому можна придумати дизайн будь-якої складності. Ціна на кам’яну плитку представлена у каталозі на нашій офіційній сторінці.

Натуральний камінь легко піддається обробці механічним способом, тому його можна використовувати для облицювання складних за формою приміщень.

Щоб отримати консультацію щодо вибору каменю для підлоги, телефонуйте нам в будь-який зручний час. Допоможемо з підбором і доставкою в максимально стислі терміни.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed