Вази

Відмінний елемент декору є ваза з каменю. Такі вироби відрізняються вишуканим зовнішнім виглядом і гармонійно вписуються в інтер’єр. Оригінальний елемент добре виглядає не тільки у квартирі, а й у приватному домоволодінні на присадибній ділянці. Кам’яна ваза завжди в моді та її можна використовувати навіть після зміни інтер’єру.

Вибір матеріалу для вази

У нашому інтернет-магазині можна купити вазу з каменю за доступними цінами. При виготовленні виробу застосовуються такі матеріали:

 1. Онікс підходить для ваз під розкішні квіти. Гарні вироби можна використовувати для фруктів або як неповторний елемент декору. Вироби з оніксу підходять для декорування кухні або їдальні.
 2. Ваза із граніту може бути різних відтінків – кавових, сірих або жовтих. Визначений варіант можна підібрати під конкретний дизайн інтер’єру. Популярні вуличні вази. Такі вироби відрізняються стійкістю до різних погодних умов.
 3. З мармуру виготовляються чудові вази, які стануть чудовою прикрасою ділянки.

Вази із природного каменю можуть використовуватись як окремі декоративні елементи. Їх застосовують для створення фонтанів та для посадки садових рослин. Вони використовуються для створення унікального ландшафтного дизайну.

Особливості ваз

Вази бувають різноманітних розмірів та конфігурацій. Перед придбанням необхідно визначитися, для яких завдань вони будуть застосовуватися. Розмір виробу повинен відповідати площі приміщення чи території. Компактний предмет на великому просторі не буде помітним. А потужний виріб не підійде для прикраси маленької кімнати.

Об’ємні вази із натурального каменю варто встановлювати на вулиці, де багато місця. При висадженні рослин необхідно вибирати більш глибокі чаші. Це дозволить розмістити кореневу систему.

Незвичайні вазони підходять для прикраси інтер’єрів у різному стилі. Елегантні предмети декору чудово впишуться у класичну обстановку зі строгими лініями та презентабельними меблями. Підходять вази і для облаштування територі в європейській стилістиці. Вази з вишуканими орнаментами можна використовувати для оформлення приміщень у східному стилі. Прості елементи декору є актуальними для ультрасучасних інтер’єрів. Впишеться вазон і кімнату, створену в стилі модерн.

Кам’яні вироби не вимагають складного догляду. Для їхнього очищення можна використовувати універсальні полімерні засоби. Такі склади не лише допомагають провести очищення, а й полірування. При акуратному догляді на поверхні не залишиться слідів та розлучень. У цьому випадку камінь не буде тьмяніти з часом.

Спеціальні засоби дозволяють прибрати забруднення, сліди олії, цементу, жиру та залишки захисного покриття. Періодично застосовується спеціальна обробка для виробів із мармуру та граніту.

Гарні вази з каменю можна купити в нашому інтернет магазині. Для цього потрібно оформити заявку або зателефонувати за вказаними номерами.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed