Популярні вироби з оніксу, яким здавна приписували магічні властивості. Незвичайний матеріал застосовують для обробки різноманітних будівельних об’єктів. Онікс чудово підходить для створення елементів інтер’єру. З нього виконують мозаїки, вазони, шкатулки та вітражі. У нашому інтернет-магазині можна вибрати та купити вироби з оніксу за вигідними цінами.

Особливості матеріалу

Мінерал активно застосовується для створення ювелірних прикрас – каблучок, підвісок, сережок та браслетів. Для цього його обробляють у формі намистин, пластин або кабошонів. Деякі види каменю застосовують при виробництві елементів декору – скриньок, статуеток, стільниць та свічників. Матеріал задіюється у процесі створення мозаїки.

На нашому порталі можна вибрати вироби з оніксу на замовлення. Матеріал буває таких видів:

 1. Сардонікс характеризується незвичайним забарвленням з білими та коричневими смужками. Його вважають талісманом, який символізує довголіття.
 2. Онікс зеленого відтінку відрізняється варіаціями кольору від світлого зеленого до насиченого смарагдового. Цей камінь сприяє досягненню душевної рівноваги.
 3. Вироби із чорного онікса купити варто тим, кому потрібен символ проникливості та мудрості. Мінерал із білими смужками сприяє розвитку інтуїції.
 4. До непрозорого каміння відноситься онікс білого кольору. Мінерал може бути із вкрапленнями синіх та рожевих тонів.

На сайті представлені різні вироби з оніксу, ціни на які цілком доступні. Популярні такі матеріали, як мармуровий та сірий оніксовий агат. Вважається, що незвичайний мінерал допомагає підвищити впевненість у власних силах. Раніше його активно використовували для своїх амулетів воїни та полководці. Матеріал наділяють і різними магічними властивостями, що визначаються кольором каменю. Прикраси з оніксу рекомендується носити із собою постійно для отримання кращого ефекту.

Натуральний камінь

На нашому сайті пропонуються цікаві вироби з оніксу в Україні. Всі вони виконуються з натурального каменю, який можна відрізнити за такими ознаками:

 1. Вага. Справжній мінерал відрізняється важчою вагою в порівнянні з пластиком або склом.
 2. Візерунки. Підробки відрізняються чіткішими малюнками. У деяких випадках вони можуть бути надто розмитими. Лінії у натурального каміння більш натуралістичні.
 3. Температура. Справжні мінерали прохолодніші і в руці не нагріваються, як пластик або скло.

Щоб придбати продукцію з якісного матеріалу, варто звертатися до перевірених виробників. Всі вироби повинні проходити спеціальну сертифікацію, що гарантує їх характеристики.

У каталозі виробу з оніксу купити в Україні можна за вигідними цінами та зі зручною доставкою.

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed