Граніт є крупнозернистим матеріалом. Порода є поєднанням польового шпату і кварцу. Колірна гамма матеріалу варіюється від білого і рожевого до червоного. Відтінки визначаються кількістю мінералів у складі. У нашому інтернет-магазині можна придбати вироби з граніту за доступними цінами.

Властивості

Наличие производственного цеха позволяет гарантировать выпуск продукции высокого качества. Приобрести гранитные изделия стоит ради таких плюсов:

 1. Довговічність. Перші ознаки зношування можуть проявитися лише через 500 років.
 2. Високий рівень міцності. Поверхня витримує тиск 2200 кг на см².
 3. Чудова стійкість до впливу кислот.
 4. Високі значення водонепроникності. Матеріал не вбирає вологу.

Варто відзначити і чудову екологічність граніту. Вироби із цього каменю безпечні для людини. Оформити замовлення та купити гранітні вироби можна на нашому сайті.

Застосування

Наша компанія має власне виробництво гранітних виробів. Для цього застосовується сучасне обладнання та інноваційні технології. Матеріал чудово підходить для різних будівельних та оздоблювальних сфер. З нього створюються чудові пілястри, пам’ятники, барельєфи та інші елементи декору.

У каталозі в асортименті представлені вироби із граніту ціна на які цілком доступна. Гранітні породи активно застосовуються у різних видах інтер’єрного оздоблення. З матеріалу роблять численні функціональні вироби із граніту купити які можна на нашому сайті. Тут можна знайти декоративні елементи – вазони, панно, мозаїки та скульптурні композиції.

В інтернет магазині представлений продаж гранітних виробів високої міцності. Матеріал чудово поєднується з різними матеріалами – пластиком та деревиною. Можна використовувати вироби з комбінацій різних матеріалів. Граніт чудово виглядає з елементами з дерева.

Граніт являє собою матеріал, який відрізняється стійкістю до стиснення, тертя та стирання. Він має більш високу міцність, ніж мармур. Матеріал відрізняється різноманіттям кольорів. Він має унікальні фактурні можливості. Його поверхні можуть бути полірованими, без полірування, шорсткими та термообробленими. Завдяки таким властивостям матеріал з успіхом застосовується в інтер’єрах, екстер’єрах та меморіальній архітектурі.

Граніт це натуральний матеріал, з якого виготовляються неповторні та унікальні вироби. Варто відзначити водонепроникність каменю та його якості міцності. Його поверхня практично не вбирає вологу. Зовнішній вигляд виробів не змінюється протягом 300 циклів замерзання та відтавання.

На нашому сайті можна вибрати та купити вироби з граніту в Україні за найкращими цінами та з доставкою.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed