Надгробні пам’ятники з граніту

Меморіали, такі як надгробні плити або надгробні пам’ятники, служать фізичним нагадуванням про померлого і надають друзям та родичам місце, де вони можуть відвідати та віддати шану. Вони також можуть бути джерелом втіхи та натхнення, оскільки дозволяють зберегти пам’ять про кохану людину живу та поміркувати над уроками та спадщиною, які вони залишили після себе.

Детальніше

Кам’яна підлога – виріб із природного матеріалу

Кам’яна підлога – виріб із природного матеріалу

Для створення якісного покриття для підлоги компанія MG-Stone пропонує кам’яну підлогу з натуральної породи мінералу. Останнім часом у дизайні та оформленні інтер’єру спостерігається прагнення підкреслити екологічність використовуваних матеріалів. За ступенем зносостійкості та міцності незмінним лідером є мармур або граніт. Майстри фірми готові створити оригінальні малюнки, мозаїку, складаючи кілька видів каменю або викласти в єдиному стилі.

Детальніше

Благородність мармуру

Мармур – це карбонатна метаформічна гірська порода, що утворилася внаслідок перекристалізації під впливом високої температури та тиску вапняку чи доломіту. Її структура дрібно-, середньо- та крупнозерниста. Рожевий, жовтий, сірий або чорний відтінки мармур набуває завдяки домішкам доломіту. Дуже особливо виглядають однорідні мітки мармуру, такі як статуарний або скульптурний.

Детальніше

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed