Огорожі

Ковані огорожі на цвинтарі – індивідуальне оформлення могили

Компанія MG-Stone пропонує огорожі на цвинтарі із міцного надійного металу. Огородження місця поховання – обов’язкова традиція на згадку про померлу людину. Купити огорожу на могилу в Одесі – це означає захистити спокій та умиротворення від впливу зовнішнього світу. Огороджувальні споруди є легкими невисокими конструкціями, які символічно захищають територію поховання від стороннього посягання на спокій померлої людини.

Ковані огорожі на цвинтарі – гармонійна композиція ритуальної споруди

Пропонуємо виготовлення огорож на цвинтарі в Одесі та Одеській області за прийнятними цінами. Беремо в роботу замовлення будь-якої складності – майстри компанії MG-Stone мають 20-річний досвід роботи, підручний інструмент та сучасне технологічне обладнання. Огородження на могилу виходить у точній відповідності до індивідуального креслення конструкції.

 1. Гарно виглядає поєднання граніту та металу. Види огорож на цвинтарі – фото представлені в каталозі на сайті компанії.
 2. Поверхня металевих елементів покривають ґрунтовкою для попередження корозійних процесів. Потім поверхню покривають лаком чорного чи темно-коричневого кольору.
 3. Якщо потрібна огорожа на цвинтарі, купити і оформити яку можна через сайт MG-Stone, зверніть увагу на фото-зразки готових виробів. З наведених варіантів можна вибрати найбільш сподобався, замовити або відразу придбати з установкою.
 4. Ковані огорожі на цвинтарі від компанії виглядають гідно, спокійно та врівноважено. Якісні вироби створюють презентабельний вигляд місця поховання, характеризуються довговічністю використання та іншими експлуатаційними якостями.
 5. При виборі огорожі на цвинтарі, ціна на які відповідає габаритним розмірам виробу, можна замовляти споруду на одну, дві, три та більше могил.
 6. Ритуальна споруда дозволяє захистити межі ділянки, щоб сторонні не ходили територією. Якщо на цвинтарі багато могил, то на огорожі можна здалеку швидко знайти місце поховання рідних людей.
 7. Огорожі на цвинтарі в Одесі не вимагають догляду. Один раз на кілька років ковану споруду необхідно перефарбовувати та покривати захисним шаром.
 8. Виріб привозять на ділянку повністю готовому зварному вигляді. Монтаж огорожі на цвинтарі, фото яких представлені на сайті, полягає в установці, прикопуванні несучих частин виробу.

Усередині огорожі розміщують лавку, столик, інвентар. Незначні, навіть ковані вироби добре захищають ділянку від снігових заметів. Вздовж огорожі на могилу в Одесі можна посадити квіти, що кучерять, чагарник.

Вибирайте огорожі на цвинтарі, ціна в Одесі, на які залежить від складності дизайну, особливостей кованих елементів, трудомісткості робіт, витрати матеріалу, лакофарбового покриття, захисного мастила.

Виготовлення огорож на цвинтарі – послуга, яка дозволяє вибрати готовий варіант споруди або замовити власний ескіз, щоб майстер зробив художню ковку. На кутому виробі можна відобразити сімейний елемент, унікальний орнамент, ініціали та інші фрагменти, які побажає замовник.

Пропонуємо купити огорожу на могилу з елементами кування – виноградною лозою, трояндами, листям дуба, клена, берези. Декому подобається імітація звичайного частоколу – тин, штакетника, лозин. Якщо споруда комбінована і внизу передбачається розміщення гранітного цоколя, кований виріб приварюють до штирів, які вставляють в отвори кам’яної конструкції.

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed