Вироби з каменю

section-efbe90b

Вироби з природного каменю

Вироби з природного каменю - каміни, стільниці, підвіконня та сходи

Наша компанія пропонує вироби з каменю власного виробництва. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років. Майстри професійно працюють з породою, дотримуючись технології, зберігаючи природні якості і властивості матеріалу. Вироби з природного каменю виходять виняткового дизайну, підходять різним стилям, створюють розкішну обстановку в будинку. Краса і велич натуральної породи доповнить інтер'єр. Приймаємо замовлення будь-якої складності, маємо сучасним обладнанням, підручним інструментом для збереження природної краси природного матеріалу. Натуральне каміння – не тільки модно, а ще і корисно. Вироби з натурального каменю екологічно чисті.

Вироби з каменю на замовлення - декоративні роботи будь-якої складності

У каталозі товарів є фото готових робіт, що дозволяє переконатися у високому професіоналізмі працівників, вибрати відповідну стільницю, підвіконня, камін або сходи. Якщо в запропонованому асортименті немає відповідного варіанту, майстри готові виконати кам'яні вироби будь-якої складності. Якщо у вас є власний проект, ми готові прийняти його до уваги.

Вироби з натурального каменю, які мі пропонуємо

Стільниця - міцна зносостійка робоча поверхню, підходить для експлуатації на кухні, де є вологість, випаровування, сухість, прохолода. Кожна господиня мріє про міцну, якісну стільницю на кухні, яка буде радувати око. Різна текстура неповторна, тому стільниця буде мати унікальний дизайн і відповідати настрою господині. Мармур має бактерицидні властивості. Матеріал стійкий на тепло від батарей, ультрафіолет і інші зовнішні «подразники».

Сходи - складний варіант вироби з каменю на замовлення, так як необхідно складати проект разом з проектом будинку або розраховувати вагу загальної конструкції, яку витримають несучі стіни та конструкції будинку. Але для майстрів немає нічого неможливого. Виходячи із заданих умов, готові запропонувати оптимальну конструкцію сходів, яка стане справжнім надбанням і прикрасою існуючого інтер'єру. Мармурові сходи – розкіш вашої оселі.

Особливо популярні замовлення на виробництво виробів з каменю - підвіконня. В умовах тісних квартир актуально використовувати будь-яку вільну площу і простір. Підвіконня дають додатковий обсяг, дозволяють використовувати кожен сантиметр квартири. У розкішному будинку мармурові вироби стануть прикрасою інтер'єру. Вибирайте форму - прямокутні. Унікальні колірні поєднання, вибір форми і окантовки дозволяють досягти досконалості в дизайні вікон і супутнього реквізиту. Гладка дзеркальна поверхня стане предметом гордості інтер'єру, а не місцем, яке необхідно закривати шторами та ролетами. Кожна господиня буде пишатись такими підвіконнями.

Популярні вироби з каменю в Україні - каміни. Мармур - жаростійкий матеріал, тому облицювання натуральної породою як не можна краще підходить для якісної обробки важливого елементу інтер'єру. Граніт або мармур відрізняє краса і неповторність малюнка, текстури, яка дозволить жителям Києва, Київської області створити у великому будинку або маленькій затишній квартирі затишний куточок для відпочинку. Ніщо не може так заспокоювати, як вогонь. Коли ви дивитесь на вогонь, чуєте його тріскіт, серце наповнюється теплом та затишком.

Для виготовлення виробів майстри фірми використовують екологічно чистий матеріал, щадні, технологічно грамотні прийоми обробки каменю з метою збереження природної краси і величі. Рекомендуємо купити вироби з натуральних каменів, щоб створити затишок і комфорт в розкішній обстановці. Гладка красива поверхня відбиває світло, створює лиск і робить інтер'єр шляхетним. Вартість виробу залежить від складності проекту, кількості використовуваного матеріалу, обраного виду - мармур, граніт, онікс. Рекомендуємо доповнити інтер'єр каміном, стільницею, сходами або підвіконням, щоб удома стало розкішно, тепло і затишно.

Купити вироби з натурального каменю

Купити вироби з каменю можна у нашій майстерні. Ви робите замовлення, а наші майстри його виконують. Ми відрізняємось професіоналізмом та оригінальністю у виконанні виробів. Усі наші контакти знаходяться на офіційній сторінці інтернет – магазину.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed