Кам’янi колони

Кам’янi колони

Кам’янi колони та ïх призначення

Кам’янi колони вважають характерною рисою античноï та класичноï архтектури. Вони i сьогоднi широко використовуються у сучасному будвництвi при оформленнi стильних фасадiв i фешенебельних iнтерьϵрiв. Ці величні кам’яні вироби надають урочистого і монументального вигляду архітектурній споруді. Окрім декоративних функцій вони часто застосовуються в якості опори для арочних конструкцій.

Колони з граніту та мармуру використовують для оформлення фасаду і внутрішніх приміщень в елітних заміських будинках і котеджах. Різноманіття варіантів натурального каменю дозволяє виготовляти колони з граніту та мармуру різних відтінків і фактур, надаючи будівлі завершеного, вишуканого вигляду.

Якщо ви хочете незвично прикрасити будівлю і надати ïй презентабельного вигляду, колони з природного каменю – найоптимальніший варіант. Такі деталі не обов’язково повинні виконувати функцію опорноï конструкції, вони можуть бути i декоративним елементом. Багато власників приватних будинків встановлюють на вершині колони різноманітні скульптури з природного каменю.

Переваги використання колон з каменю

Особливості кам’яних колон:

 • довговiчнсть – гранiт та мармур прослужить вам довгi роки. Середнiй строк служби виробi мармуру 110 рокiв, з гранiту – 600;
 • мiцнiсть – камінь дуже стiйкий до ударiв та розтрiскування. Не поглинає вологу, тому дуже морозостiйкий;
 • екологiчнiсть – природнi матерiали, безпечнiсть якх перевiряϵться ще на стадiï видобутку;
 • естетичнiсть – гранiт та мармур мають безлiч природних вiдтiнкiв та структурних вiзерункiв.

Від вибору матеріалу майбутньої колони з каменю залежить її функціональне призначення, а також довговічність і міцність. При виготовленні цих елементів зазвичай використовують граніт, як найміцніший довговічний матеріал і мармур, що надає неповторні переливи забарвлення. Компанія MG-Stone пропонує виробництво колон з мармуру і граніту різноманітних видів, забарвлень і форм. При виборі колон, звертайте увагу на їх призначення, пропорції і параметри будівлі або іншого об’єкту, куди їх встановлять. Кам’яні колони часто використовують як декор інтер’єрів і фасадів, а півколони прекрасно прикрасять стіни будівлі. Різна текстура, обробка поверхні, фігурні деталі і різноманітні малюнки, надають їм унікальність і завершеність форм. Вартість робіт по індивідуальному виробництву розраховується окремо по кожному замовленню. З урахуванням ваших побажань наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір відповідного виробу.

Купити кам’янi колони в Украïнi

Придбати ці елементи ви можете вже сьогодні в компанії MG-Stone. Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, лояльні розцінки, своєчасне виконання усіх замовлень, сучасне устаткування для виробництва і досвідчену команду майстрів. З нами ви створите унікальні і різноманітні архітектурні ансамблі.

В компанії MG-Stone ви можете купити вже готові вироби або замовити гранітні колони за індивідуальним дизайном. Великий каталог готових виробiв дозволяє вибрати дизайн, розмір і фактуру колони, що відповідаϵ побажанням замовника. Також фахівці компанії готові надати допомогу в розробці ефектних моделей унікального стилю.

Компанія MG-Stone пропонує своїм клієнтам оптимальні ціни на колони з природного каменю, що відрізняються міцністю і довговічністю. Подзвонивши нам за номерами, вказаними на сайті, фахівці компанії дадуть відповідь на ваші запитання відносно вибору і замовлення високоякісної продукції!

Купити колони з натурального каменю можна у будь-якiй кiлькостi з доставкою по всій Україні. Ми пропонуємо продукцію найвищоï якості в широкому асортименті і за прийнятними цінами.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed