Пам’ятники з ангелом

Ангели на дитячі пам’ятники на могилу

Нема для батьків страшніше горя, ніж смерть рідної дитини. Ми пропонуємо красиві і ніжні дитячі пам’ятники з натурального каменю. Ніжне оформлення дозволить зберегти пам’ять про малюка, якому не вдалося прожити довго в цьому світі.

Часто надгробні пам’ятники для дітей виконуються у вигляді плити оригінальної форми. Використовуються статуї з ангелами, зображення небесних охоронців і лелек. Такий надгробок відображає наївність дитини, легкість і світло невинної душі. У каталозі нашої компанії ви можете вибрати гранітний дитячий пам’ятник на могилу і цвинтар серед типових рішень, розроблених нашими дизайнерами, а також замовити надгробок за індивідуальним проектом. Ми уважно вислухаємо ваші побажання і підготуємо оформлення в необхідному стилі, з декоративними елементами бажаної техніки (напилення, різьблення, ліпнина).

Якісний пам’ятник для дитини

Ми пропонуємо замовити пам’ятник з ангелом для немовлят або дітей. Ми гарантуємо високу надійність створюваної конструкції. Завдяки багаторічному досвіду роботи ми можемо запропонувати своїм клієнтам якісний сервіс:

 • великий вибір готових рішень;
 • робота за індивідуальними ескізами;
 • багатий асортимент матеріалів;
 • різні техніки і стилі оформлення;
 • прозора система розрахунку вартості надгробку.

Встановлювати пам’ятник рекомендується через рік після похорону. Це обумовлено великою усадкою ґрунту. Не поспішайте і замовляйте надгробок ближче до річниці дати скорботи. Наші фахівці уважно вислухають ваші побажання і допоможуть з підбором основи, стилю оформлення і декоративних елементів, також ви можете відкоригувати спільно з консультантом текст напису.

Дитячі пам’ятники з ангелом на кладовищі відрізняються від дорослих. Це стосується габаритів, стилістики, зображень, загального оформлення. Як правило, гранітний пам’ятник дитині невеликого розміру. Часто на могилах можна побачити фігурки ангелів. Це пов’язано з повір’ям, що в них звертаються невинні душі померлих малюків. Серце з мармуру або іншого натурального каменю висловлює любов до загубленоi дитини. Малюнок верби або берези символізує глибоку скорботу. Ангели з бетону на пам’ятник також часто використовуються.

Як надгробної епітафії використовують цитати з Біблії, вірші класиків, особисті звернення до дитини. Зворушливі написи передають нескінченну смуток від непоправної втрати маленького чоловічка.

Відвідування дитячої могили стає для близьких родичів своєрідним ритуалом. Тому її благоустрою приділяється чимало часу. Надмогильні пам’ятники з ангелом, акуратна огорожа і лавочка – незмінні атрибути місць поховань. Іноді похоронну композицію доповнюють ліхтарем на батарейках або вставляється поминальна свічка. Присівши на лавочку можна подумки звернутися до померлого, поговорити з ним і сподіватися, що щирі слова, що йдуть від серця, будуть сприйняті їм на тому світі. Ми виконаємо будь-яке ваше замовлення.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed