Надгробні плити

Надгробні плити

Виготовлення огорож на кладовищі як мистецтво

Оригінальні і разом з тим міцні огорожі на цвинтарі виготовляються з урахуванням того, що стояти їм належить на відкритому повітрі. Протистояти негоді даними конструкціям допомагає спеціальне антикорозійне покриття.

Металеві огорожі на кладовищі і їх типи.

Головна мета цвинтарних огорож окреслювати межі конкретної ділянки. Крім того, огорожа повинна бути логічним завершенням всього монумента. Великий асортимент конструкцій, представлених в каталозі розширює можливості вибору.

Сучасні металевi огорожі в Україні виготовляють, вдаючись до таких прийомів:

  • експерименти з формами;
  • поєднання візерунків і завитків, ламані лінії, рослинні орнаменти;
  • суміщення стилів.

Незмінним попитом користується і вічна класика. Вартість такої огорожі визначається з розрахунку на один погонний метр. Металеві огорожі гармонійно виглядають як в меморіальних комплексах, так і в якості огорож для стандартних могил. Ви можете будь-які металевi огорожі замовити у нас.

Металеві огорожі піддаються попередній антикорозійній обробці, це забезпечує стійкість до атмосферного середовища.

Огорожі металеві на могилу мають безліч переваг. Такі конструкції:

  • служать протягом багатьох років;
  • захищають від вандалів;
  • запобігають засмічення території;
  • підходять для об’єднання родинного поховання;
  • завершують ритуальну композицію.

Ціни на металеві ритуальні огорожі залежать від особливостей конструкції. Огородження бувають різними за типом, розмірами, висоті. Огорожі гармонірують з іншими ритуальними об’єктами на місці поховання. Вони поєднуються з пам’ятниками, хрестами, лавками на могилі, столиками. Металеві i гранiтнi вироби виділяють область потрібного розміру.

Огорожі металеві – класика, саме такі вибирають для основної частини поховань. Вони мають популярність і використовуються з різними стелами. Такі огорожі невисокі, вони виконують естетичну функцію і відокремлюють поховання від інших на кладовищі. На відміну від гранітних огорож в них використовується метал.

Переваги замовлення у нас

Ви можете замовити металеві огорожі буд-якого стилю та дизайну у нас. Ми пропонуємо індивідуальний підхід, втілення будь-яких оригінальних дизайнерських ідей, гарантована відповідність готового виробу заданому ескізу. Фахівці оформлять могилу будь-якого розміру. При формуванні огорож враховується розмір площі, яку треба виділити .