Подвійні пам’ятники

Подвійні пам’ятники

Кам’яні подвійні пам’ятники – економія і незвичайне оформлення

Подвійні пам’ятники від компанії MG-Stone – це відмінний варіант красиво оформити місце поховання близьких людей, а також заощадити гроші. Такі надгробки виглядають незвично. Люди, які любили один одного за життя, і після смерті залишаються поруч один з одним.

Особливості та переваги подвійних пам’ятників

Якщо в одній огорожі поховані два близьких один одному людини, то хороший варіант оформити їх могили – це купити подвійні пам’ятники. Найчастіше таку конструкцію беруть для померлого подружжя. Рідше – для батьків та їхніх дітей, братів і сестер. Оформлення таким способом місця поховання двох людей, які любили і поважали один одного за життя, – це не тільки символічно, але і має свої плюси.

Переваги подвійного пам’ятника:

 • Незвичайний зовнішній вигляд. У каталозі нашої компанії ви можете побачити приклади виконання таких робіт. Здвоєна конструкція дозволяє цікаво обіграти ідею возз’єднання двох люблячих душ після смерті. Наприклад, можна зробити пам’ятник у вигляді двох половинок одного серця.
 • Компактні розміри. Через те, що пам’ятник один, а не два, він займає менше місця. В результаті в огорожі залишається більше вільного простору. А значить, більше варіантів, де поставити лавку або розбити квітник.
 • Простота догляду. Стежити за одним надгробком – мити, ремонтувати при необхідності, оновлювати – простіше, ніж за двома.
 • Економія. І, нарешті, це вигідно – замовити подвійні пам’ятники. Ціни на такі конструкції нижче, ніж на два окремих. Все потім, що менше потрібно матеріалу, а монтаж – простіше і швидше.

Пропоновані компанією MG-Stone надгробні подвійні пам’ятники можна умовно розділити на дві категорії. Це конструкція, що представляє собою загальну тумбу і надгробну плиту (або квітник) і дві самостійні стели. Вони однакові, на кожну нанесено зображення покійного і відомості про нього. Другий варіант – коли і тумба, і стела загальна. Є безліч варіантів цікаво обіграти і той, і інший варіант.

Замовлення подвійних пам’ятників в MG-Stone

Компанія MG-Stone спеціалізується на виробництві кам’яних виробів. За 40 років існування ми неодноразово вдосконалювали технологію, впроваджуючи власні розробки і переймаючи досвід закордонних колег. Наше обладнання дозволяє здійснювати всі етапи виробництва в одному місці. Це гарантія якості і дотримання всіх нюансів.

Майстри, що працюють у нас, справжні професіонали своєї справи. Ми зможемо втілити в життя ваші ідеї оформлення місця спочинку близької людини. Ви маєте можливість вибрати подвійні надгробні пам’ятники у представленому каталозі, а також замовити унікальний монумент за вашими ескізами. Висока кваліфікація та беззаперечний професіоналізм наших майстрів у поєднанні із високотехнологічним обладнанням виробництва дозволяють виконувати замовлення будь-якої складності.

Підсумкова вартість пам’ятника залежить від обраного матеріалу, його кількості, складності, конструкції і монтажу. Ми пропонуємо також оформлення місць поховання та встановлення пам’ятників, надгробних плит, меморіалів, огорож в Одесі та Одеській області. Доставляємо товар у віддалені райони. Ми обробляємо всі заявки в день надходження і відразу ж приступаємо до роботи. Тому ви можете бути впевнені, що ваше замовлення буде виконано не тільки якісно, але і швидко.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed