На нашому сайті представлені вироби із кварциту високої якості. У каталозі можна обрати продукцію за вигідними цінами. Цей мінерал є символом міцності. Його активно застосовують у різних оздоблювальних роботах.

Особливості мінералу

Кварцит являє собою осадову або магматичну породу, яка є сплавом піску та різних мінералів. Матеріал має попит через такі плюси, як зерниста текстура і висока стійкість до зносу. До переваг належить і багата кольорова гама.

Кварцит буває таких відтінків:

 1. Сірий відрізняється особливим відливом.
 2. У білому камені знаходяться чорні та сірі плями, а також невеликі смужки.
 3. Мінерал чорного кольору блищить завдяки вкрапленням слюди.
 4. До світлих каменів відноситься мінерал жовтого кольору. Він відрізняється помаранчевими домішками.
 5. Малинові камені можуть бути бурими, червоними та рожевими.

Кварцит відрізняється стійкістю до морозів, вогню, стрибків температур та стирання. Для цього мінералу потрібна спеціальна обробка. Його не так легко нарізати, але полірування легше. Це дозволяє зробити виріб гладкішим. Камінь можна використовувати у суворих кліматичних умовах. Він не деформується упродовж 200-300 років. Пластини з цього матеріалу застосовуються в декорі будівель та при будівництві доріг. Крихітка з кварциту додається в матеріали для теплоізоляції.

Вибір виробів

У нашому інтернет-магазині можна придбати найкращі вироби з кварциту в Одесі. Пластина з цього мінералу підходить для виготовлення стільниць та полиць під каміни. Її активно застосовують для внутрішнього та зовнішнього облицювання стін.

Матеріал люблять використовувати ландшафтні майстри. Мінерал відрізняється стійкістю до вологи, бактерій, грибків та температурних стрибків.

З каменю не виготовляють ювелірних виробів. Але він підходить для виточування масажних пристроїв, фігурок тварин та куль. Пісок із кварциту застосовується для фільтруючих систем, що очищають воду.

Вироби цього каменю не вимагають складного догляду. Забруднення легко забираються ганчіркою та мильним розчином. Мінерали світлих тонів краще захищати від прямого впливу сонячних променів.

Кварцит має і деякі цілющі властивості. Його обирають для оздоровлення органів дихання, нормалізації функцій щитовидної залози, а також загального посилення імунної системи. Камінь характеризується магічними властивостями. Він надає впевненості у своїх силах та впливає на самооцінку. Вважається, що незвичайний камінь допомагає прийняти вірні рішення та є захистом у небезпеці. Амулети з такого мінералу потрібно носити із собою, а фігурки, виготовлені з нього, можна поставити на стіл або полицю.

На нашому сайті пропонуються вироби із кварциту на замовлення за найкращими цінами.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed