Мусульманські пам’ятки

Виготовлення мусульманських пам’ятників

Мусульманські пам’ятники і надгробки на могилу створюються відповідно до традицій культури Сходу і релігійними канонами. Шаріат забороняє зведення пишних склепів, мавзолеїв і розкішних гробниць. Монументи повинні лише вказувати на місця, де поховані померлі, тому вони мають зазвичай дуже скромний дизайн, без вишуканої ліпнини і пишних архітектурних форм.

Ми надаємо послуги з виготовлення мусульманських надгробних пам’ятників. Ми знаємо, яким є непорушним дотримання канонів ісламу і індивідуальність, тому пропонуємо замовникам солідний вибір варіантів декору і ідей з облаштування місць поховань. Досвідчені майстри виготовлять монумент за проектом з каталогу, а також за ескізом клієнта.

Для виробництва використовується добірний і довговічний камінь, відповідний вищим стандартам якості ритуальної індустрії. Порода характеризується міцністю, стійкістю до температурних коливань і ґрунтових зрушень, благородними природними фактурами і відтінками.

Особливості мусульманських надгробних пам’ятників:

 • Лаконічна форма каменю. Найчастіше монумент виконаний у вигляді прямокутної вертикальної плити;
 • Гравіювання. Дозволено наносити коротку інформацію – ім’я та прізвище, дату народження і смерті, деяку символіку;
 • Написи. Допускається цитування Сур з Корану, написаних у вигляді молитви до Аллаха або від його імені;
 • Зображення півмісяця. Невід’ємна атрибутика, яка використовується повсюдно;

Якщо вам потрібно купити мусульманські пам’ятки за доступною ціною, повністю відповідний релігійним принципам Ісламу, зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою, вказаними на сайті. Ми візьмемо на себе всі турботи – від виробництва і доставки до монтажу та облаштування.

Мусульманських пам’ятники і їх відмінні риси

Мусульманське кладовище істотно відрізняється від поховань православних і католиків. Воно виглядає більш однорідне. Пояснюється це, тим, що мусульманські пам’ятники дуже скромні. Зайві прикраси, химерність – все це забороняється шаріатом. Вважається, що зведення обелісків з елементами розкоші вносить розбрат між померлими мусульманами, заважаючи їм

насолоджуватися тим добробутом, яке Аллах дарує покійним.

Ви можете замовити мусульманські пам’ятки, які на могилі найчастіше представляє собою вертикально встановлену плиту, верхня частина якої повторює контури даху мечеті. Верхівки мусульманських надгробків нерідко увінчані півмісяцем.

Мусульмани встановлюють пам’ятники на одну людину. Виділення на території кладовища відокремленої ділянки для поховання членів всієї родини у них допускається лише в тому випадку, якщо це не спричинить будь-яких ускладнень при похованні інших людей. Ми пропонуємо мусульманські пам’ятки в Україні по найдоступнішім цінам и згідно встановленим канонам Ісламу.

Наші майстри мають не тільки великий досвід, необхідний для роботи з натуральним каменем, а й знаннями в області релігії. Все це, а також глибока повага до звичаїв представників різних конфесій, дозволяє нам прекрасно справлятися з будь-якими замовленнями.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed