Раковина з натурального каменю

Раковина з каменю – чудове рішення для кухні або ванної кімнати. Незважаючи на високу вартість, ви платите раз. Така раковина буде служити вам не один десяток років. Як би сучасні виробники штучного каменю не намагалися, він не поступається ні по міцності, ні по візуальним критеріями натуральному каменю. Це обумовлено наступними перевагами природного матеріалу:

 • Раковина з натурального каменю виглядає незрівнянно, навіть через кілька десятків років активної експлуатації. Це пов’язано з унікальністю природних процесів, які відбуваються в момент його зародження в товщі землі. Вкраплення і відливи з інших мінералів роблять його унікальним у складі будь-якого виробу. Це просто знахідка для будь – якої заощадливої господині.
 • Кам’яна раковина не втрачає і свої фізичні властивості, а саме, міцність, форму і відтінок. Важливо тільки піклуватися про неї, як про будь-який інший сантехніці і стежити за чистотою від нальоту. Матеріал стійкий до будь-яких побутових засобів, при необхідності можна відполірувати до глянцю, повернувши первозданний вигляд.
 • Сучасні технології лазерного різання дозволяють вирізати з каменю фігури будь-якої складності, тому раковина може бути виконана в будь-якому стилі.
 • Відмінною особливістю гранітних раковин або з іншого мінералу натурального походження є їх сполучуваність з будь-якими дизайнерськими ідеями та іншими матеріалами. Сутність природних відтінків така, що при виборі будь-яких навмання вони обов’язково будуть гармоніювати один з одним.

Асортимент кам’яних раковин

У нашому каталозі представлений великий вибір раковин, в тому числі, зі штучного каменю для ванної та кухонь. Ці вироби коштуватимуть дешевше, але за зовнішнім виглядом вони також привабливі. На фактичний момент в каталозі є такі види аксесуарів з каменю:

 • У вигляді чаші правильної форми. З огляду на високу міцність матеріалу, все раковини в основному мають геометрію, обумовлену простотою механічної обробки, точніше, вибору найбільш простого способу. В даному випадку це шліфована сферична або наближена до прямокутної форма. Вони можуть бути круглі, овальні, прямокутні.
 • У вигляді незайманого обробкою слябів, точніше вона є, але мінімальна. Як правило, зовні камінь виглядає бруківкою значних розмірів, а всередині є шліфування під воду і установку сантехніки.

Також можна купити раковину з каменю будь-якого відтінку. Ціни на раковини з каменю представлені у нашому каталозі. Як правило, для виготовлення цього атрибута сантехніки застосовується мінерал з відливами і різними природними візерунками, що і відрізняє його від штучного матеріалу.

Вибір між натуральним і штучним матеріалами

Багато людей вирішують, придбати раковину з штучного каменю під замовлення або купити готову? Насправді це не альтернативні варіанти, тому що натуральний камінь буде коштувати дорожче. Але не треба забувати про те, що натуральний камінь міцний, та служитиме довше, ніж штучний матеріал. Тому економія, безумовно присутня. Якщо потрібно витримати певний дизайнерський стиль, то виливок в форму і штучних матеріалів буде найкращим рішенням. Натуральне каміння поєднається як з класичнім, так і з сучасним інтер’єром.

 

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed