Мармурові поручні

Перила з мармуру є невід’ємною частиною екстер’єру заміського будинку, котеджу, садиби або резиденції. Звичайно, в дещо поверховому будинку у будь-якому разі не обійтися без сходів, і відповідно, без перил. Але, якщо в житлових будинках частенько використовують для цієї мети металеві елементи, то для вишуканішого і благороднішого стилю, використовуються якраз мармуровiперила.

Різноманітнiформи поручнiв

Різноманіття форм, в яких зустрічаються перила, дуже велике. Звичайно, багато що залежить від виробничих здібностей і ресурсів компанії-виробника, і багато компаній просто не здатні зробити таку балясину або поручнi, які хоче замовник. Наша компанія MG-Stone багато років займається виробами з мармуру, у тому числі, і поручнi, і балясиною. За цей час наші дизайнери і інженери утілили сотні варіацій цих виробів, а умілі монтажники інсталювали їх на об’єктах замовників. Більше того, у нас є власне виробництво і необхідні верстати, що дозволяють надавати каменю бажаної форми. Спеціальними фрезами вирізуються жолобки, вирівнюється і шліфується виріб. В результаті клієнт бачить не просто перила з мармуру, а витвір мистецтв.

Різні колірні гамми мармуру, його зносостійкість і практичність, помножені на наші технічні можливості, – ось наша конкурентна перевага, яка робить нас краще за інші компанії на ринку. Відвідайте наш офіс, подивіться фотографії перил з мармуру, або покажіть нам варіант, який ви знайшли на інших джерелах, – ми в точності зможемо утілити усі ваші побажання, і ваш будинок буде еталоном краси і стилю.

Можливість виготовлення за вашим ескізом

Технологія виготовлення і новітнє устаткування дозволяє нашій компанії робити високоякісні перила з мармуру. Такі перила стануть істинною прикрасою Вашого будинку, офісу або держустанови. Наші фахівці розроблять візуалізацію майбутнiх сходів, врахують усі Ваші побажання, і в найкоротші терміни Ви захоплюватиметеся красою і витонченістю нових мармурових перил.

Перила створюються по оригінальному дизайну, згідно з побажаннями клієнта. Є також підбір дизайну перил в каталозі створених моделей. Наші співробітники допоможуть вибрати самий відповідний шматок з природного каменю, з якого потім виготовляють перила. Якщо модель мармуру підібрана клієнтом в інтернеті, ми завеземо його в потрібній кількості. Виготовлення мармурових перил виконується нашими фахівцями згідно заздалегідь обумовленим термінам.

Вартість мармурових перил залежить від двох складових: ціни на натуральний камінь і витрат на виробництво. Витрати на останній пункт залежать від розмірів виробу і декоративної складової. Менеджери компанії будуть раді запропонувати вам будь-які можливі модифікації перил з мармуру під ваш бюджет, від самих недорогих до люксовых. Ми завжди стараємося щоб навіть при самих бюджетних грошових витратах перила з мармуру виглядали відмінно. У момент виготовлення камінь для перил обробляється спеціальними розчинами для забезпечення його міцності і збереження первинного вигляду. У структуру компанії входять власна виробнича лінія і склад мармуру в Одесі. До роботи по виготовленню виробів не притягуються посередники, чим гарантується мінімальна вартість виробництва.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed