Бордюр з каменю

Гранітні бордюри – невід’ємний елемент при благоустрої доріжок і доріг. Причому саме покриття не грає ролі: асфальт це, гранітна брущатка або бетонний ФЭМ. Переваги гранітних бордюрів незаперечні:

 • бордюр з граніту дуже мiцний, йому не страшні сколы, удари і перепади температури;
 • гранітні бордюри легко реставрувати і демонтувати при необхідності;
 • бордюр з габбро або іншого виду каменю практично вічний, і його можна використати повторно після демонтажу;
 • можна вибрати будь-який колір каменю – від чорного до червоного і сірого, щоб дорожнє покриття виглядало красиво і акуратно.

Дорожнє будівництво, парки і навіть дизайнерські проекти ландшафту не можуть обійтися без застосування бортових каменів, або бордюрів. Зі зміцненням кромки дорожнього полотна відмінно справляється бордюр з граніту. Наша компанія пропонує великий вибір каменю, якщо ви вирішили купити гранітний бордюр в Одессi.

Сьогодні бордюри з граніту використовують не лише як роздільник між проїжджою частиною і тротуаром, але і для обрамлення декоративних водойм і фонтанів в містах.

Природні якості граніту:

 • низьке водопоглинання,
 • стійкість до дії різних температур;
 • стійкість до механічних пошкоджень;
 • безпека,
 • високі екологічні якості,
 • природна краса.

Вони роблять його унікальним продуктом не підвладним руйнуванню. Купити гранітні бордюри в Одесській областi можна в компанії MG-Stone. Гранiт саме той камінь, який може надійно виконувати свої функції впродовж багатьох десятків років, не вимагаючи особливої уваги.

Застосування бордюрного граніту

Відділення проїжджої частини дороги від пішохідної, розділення газонів і пішохідної зони, відділення зон безпеки, рішення різнорівневих проблем поверхні – усе це зони застосування бордюрного каменю з граніту. Природна краса каменю стане гарним доповненням у будь-якій роботі ландшафтного дизайнера. Безперечний плюс каменю – рiзноманiтнiсть кольорiв. Купити гранітні бордюри в Одесській областi таких відтінків, які потрібні для вирішення ваших дизайнерських рішень, можна, звернувшись в нашу компанію MG-Stone. Іноді бордюр з граніту використовується для вирішення нестандартних завдань в дизайні і як окремі елементи оформлення.

Ціни на гранітний бордюр, враховуючи його високі експлуатаційні якості, відносно невисокі. Купити гранітні бордюри в Україні різних розмірів, з гарантією якості і за оптимальними цінами можна, зробивши потрібний вибір на складі нашої компанії.

Наші фахівці виготовляють бордюри різної конфігурації і розміру, за типовими і індивідуальними параметрами, використовуючи кращий український граніт.

У нас завжди є в наявності граніт, кращої якості у будь-якій кількості. Ми пропонуємо нашим замовникам великий вибір різних відтінків і текстур. Наші співробітники, допоможуть підібрати матеріал, який відповідатиме усім вашим вимогам. Ми володіємо сучасним устаткуванням для різання і обробки каменю, а технологічний процес досконало відлагоджений. Це дозволяє отримати в результаті красивий, якісний кам’яний бордюр. Ми можемо створювати рельєфний, профільний бордюр з граніту, а також інші вироби, які прикрасять будь-який ландшафт.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed