Кам’яна плитка

Натуральний камінь – популярний будматеріал. У формі плитки він застосовуϵться у внутрішніх і зовнішніх обробних роботах.

Облицювання з натурального каменю надаϵ будівлі величного i розкiшного вигляду як усередині, так і зовні. Плитою з натурального каменю облицьовували фасад в житлових і адміністративних будівель. Гранітнi плити укладають на підлогу у будівлях з великою прохідністю. Така підлога прослужить не один десяток років. Полюбляють використати плитку власники заміських будинків. Це гарно i будинок служитиме довгі десятилiття.

Переваги

Рiзноманiття кольору і неповторнi малюнки натурального каменю нададуть не лише вишуканого, але і індивідуального дизайну вашому будинку. Вишуканий варіант – східці облицьованi мармуровою або гранітною плиткою. Популярно використовувати плити з мармуру і граніту і в квартирах для ванноï кiмнати та підлоги

Облицювання каменем чаші басейну може виконуватися мармуром або світлим сортом граніту. Для обробки басейну краще всього вибирати поліровані плити. Пiдлогу в передпокої, зовнішні сходи, перила і борти краще облицьовувати мармуром або гранітом з шорсткою поверхнею.

Плитку з природного каменю виготовляють шляхом розпилювання цілісних кам’яних блоків на відповідні по розміру і формі елементи. Потім боки і поверхня плитки піддаються обробці. Це може бути лощіння, шліфовка, оплавлення або сколювання. Основою для натуральної кам’яної плитки служить, найчастіше, граніт або мармур. Серед основних переваг продукції:

 • морозо- і вологостійкість;
 • стійкість до перепадів температур;
 • міцність і довговічність;
 • зовнішня привабливість.

Різновиди

Облицювальна плитка з каменю класифікується згідно різних параметрiв. Відповідно до цільового призначення виділяють наступні види плитки:

 • Для внутрішньої обробки. Це, зокрема, мозаїчна плитка, яка відмінно переносить жару і холод, відрізняється довговічністю і красою малюнка. Тому використовується для облицювання стін і підлоги в самих різних приміщеннях. Також існує спеціальна підлогова продукція з високою стійкістю до механічного стирання.
 • Для зовнішньої обробки. Серед підвидів такої продукції – тротуарна плитка різних розмірів і форм, а також фасадна, здатна витримувати будь-які погодні умови і що має природну красу, міцність і довговічність. В результаті обробки готові вироби набувають певної фактури. Це також дозволяє розрізняти різні види плитки. Приміром, існують вироби з рівномірною шорсткою або гладкою матовою поверхнею. Також популярна полірована і штучно постарена облицювальна плитка.

Купити кам’яну плитку в Украïнi

Купити плитку з натурального каменю в нашій компанії варто заради наступних переваг:

 1. Висока якість продукції.
 2. Оперативна доставка в зручне місце.
 3. Для обробки застосовується сучасне устаткування, яке забезпечує високу точність виробів.
 4. Застосування матеріалів для обробки фасадів, цоколів, стін в різних приміщеннях, для декорування колон і сходів.

Величезний досвід дозволяє нашій компанії запропонувати продукцію у великому асортименті. Красиві елементи підходять для створення арок в дверних і віконних отворах. Внутрішня обробка за допомогою плитки може перетворити будь-яке приміщення на справжній предмет розкоші. Використання матеріалу – це ідеальний спосіб надання обстановці солідності. Застосування плитки в офісі дозволяє створити презентабельний дизайн інтер’єру.

Кам’яна плитка на підлогу може бути виконана по індивідуальних ескізах. Якщо вам знадобиться яка-небудь додаткова інформація про товари і послуги, ви завжди можете звернутися за допомогою до досвідчених менеджерів компанії, які дадуть відповідь на усі ваші питання і нададуть кваліфіковану консультацію. Оформити замовлення можна на нашому сайті. Додатково оформляється доставка.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed