Камін з каменю

Камін з каменю – ексклюзив виробу та затишок в оселі

Створення зони відпочинку неможливо без затишного куточка в будинку, де стоїть камін з каменю. Відпочити і насолодитися тишею біля вогню можна поруч з вишуканим якісним виробом з мармуру або граніту. У всі часи атрибутом гостинного затишного будинку були каміни: Одеса-місто старовинних традицій, тому пропонуємо жителям встановлювати вишукані елементи інтер’єру.

Мармурові каміни в Києві – особливості матеріалу

Ексклюзивний виріб має оригінальний зовнішній вигляд, виділяється красою натуральної породи, робить обстановку більш екологічною і комфортною. Мармуровий камін прикрасить будь – який інтер’єр помешкання. Кам’яні каміни відмінно утримують жар – після згасання полін всередині топки, натуральний матеріал довго зберігає тепло. Ексклюзивний елемент інтер’єру підкреслює статус і благородний смак власника. Перш ніж купити камін в Одесі, рекомендуємо познайомитися з характеристиками природного мінералу:

Мармур або граніт є жаростійкими матеріалами, які добре себе почувають при високому нагріві поверхні. Дана якість вказує на правильність вибору породи, щоб зробити каміни з каменю – фотогалерея містить приклади готових робіт, які використовують для прикладу при створенні нових проектів.

Мармур як натуральний матеріал виключно екологічний мінерал, не виділяє шкідливих речовин в навколишнє середовище при нагріванні, накопичує і поступово віддає тепло, що для затишній зони навколо каміна дуже важливо.

Мармур має високі декоративні властивості – відрізняється текстурою, кольором, гладкою або рельєфною фактурою.

Якщо в будинку є камін – з каменю на замовлення майстра компанії MG-Stone зроблять облицювання натуральним мінералом. Від клієнта залежить вибір відтінку і кольору.

Тим, хто збирається купити мармуровий камін, радимо звернути увагу на правила догляду:

 • Рекомендуємо використовувати миючі та чистячі засоби для мармурової поверхні. Не застосовувати абразивні і хімічно агресивні миючі інгредієнти.
 • Абразивні порошки можуть зіпсувати мармурові каміни в Києві, так як гладка поверхня мінералу чутлива до твердих частинок і можуть призвести до появи подряпин.
 • Вибираючи каміни, майте на увазі, що доведеться раз на півроку покривати поверхню спеціальною речовиною, щоб закупорити пори мінералу. В результаті, гладка дзеркально чиста поверхня не буде вбирати інші речовини і буде чистою, акуратною, без сторонніх плям.

Установка камінів в Києві проводиться відповідно до встановленої технології – підготовка місця для монтажу готового виробу, доставка збірного комплекту, збірка і монтаж. Установку має виконувати лише майстер.

Купити мармуровий камін в Україні

Ми пропонуємо вам широкий вибір камінів з натурального каменю. Для ознайомлення завітайте до нашої офіційної сторінки, де представлені моделі в онлайн – каталозі.

Телефонуйте менеджеру по телефону на сайті компанії, щоб обговорити деталі угоди, складність виготовлення і варіант узгодження проекту на виконання вироби. Рекомендуємо купити камін з каменю, щоб зробити затишну зону в квартирі або будинку для відпочинку, розслаблення і тривалого споглядання на вогонь.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

 • Weekdays
  9:00 - 17:00
 • Saturday
  9:00 - 17:00
 • Sunday
  Closed