Скульптури та статуї

Скульптури і бюсти з натурального каменю.

Одною з основних спеціалізацій MG-Stone ϵ виробництво мармурових скульптур будь-яких жанрів. Майстри нашої компанії можуть розробити будь-яку складну скульптурну композицію в камені за бажанням замовника. Високотехнологічне, сучасне устаткування, багатокоординатні цифрові верстати, встановлені у виробничих цехах заводу, здатні здійснити складне виготовлення скульптури або бюста. Устаткування дозволяє, по попередньому скануванню об’єктів і виробів, виконати тиражування у будь-якому вигляді каменю – мармурі, граніті, оніксі, лабрадориті, піщанику. Мармурові скульптури, гранітні скульптури, скульптури з піщанику, робляться на високотехнологічному устаткуванні, після чого доводяться вручну нашою командою професійних скульпторів.

Мармурові скульптури,(у тому числі мармурові статуї), виконуються за ескізами і зразками замовника, або можуть бути розроблені в нашій скульптурній майстерні. За замовленням клієнта проектуються і утілюються у будь-який вид каменю ексклюзивні авторські твори. Широкий асортимент виробів, що виготовляються, включає: мармурові і гранітні бюсти, скульптури людей в мармурі і габбро, тварин в камені, ексклюзивні садові скульптури в мармурі, монументальні скульптури з мармуру, гранітні пантеони і монументи, ритуальні скульптури, мармурові статуї, скульптура ангела.

Купити скульптури i статуї в Украïнi

Роботи в камені, виконані нашими скульпторами, органічно впишуться в ландшафтний дизайн заміського будинку, будь то мармурові статуї левів, панно з каменю або інші стилізовані абстрактні фігури. Мармурові ангели, статуї і статуетки, абстрактні групи, фризи або фронтонні скульптури, встановлені нашими майстрами на ділянці, фасаді будівлі або внутрішніх приміщеннях будівель нестимуть конкретний поглиблений зміст, відображатимуть убрання і смаки власника. Придбаваючи або замовляючи скульптури в нашій компанії, ви стаєте власником виразної і емоційної прикраси, незвичайного дива з натурального каменю. Наші скульптури в мармурі мають художню цінність, оскільки створюються професіоналами в цьому середовищі. Ми є імпортерами блокового мармуру, піщанику, вапняку і травертину в Україні. У нас Ви не лише можете замовити виготовлення скульптури, але і купити мармурові заготівлі для виробництва скульптури.

Гранітні скульптури

Гранітні скульптури оригінальні і дуже довговічні. Скульптурам з граніту властива підвищена міцність, надійність, а також тривалий термін служби. З граніту можна робити різноманітні скульптури, фігури, статуї, бюсти, п’єдестали і інше. Скульптури з граніту менш дорогі, нiж мармурові скульптури за собівартістю матеріалу, але процес виготовлення дорожчий і важчий. Тому дрібні витончені роботи робляться з пластичніших мінералів, наприклад, скульптура ангела з мармуру або піщанику.

Скульптура з мармуру

Мармурові скульптури – це оригінальні і найпопулярніші вироби з натурального мармуру, які характеризуються ефектним видом. Природа нам надала красиву колірну палітру: білий мармур з прожилками сірого, чисто білий, бежевий, зелений, рожевий і багато інших. Дуже популярний білий мармур hassos, який використовується для виготовлення ритуальних скульптур, таких як: мармуровий ангел, ангелки, церковні скульптури. Скульптура з ангелами з мармуру для кладовища представляє особливою і унікальною прикрасою будь-якого меморіального комплексу. Ангел – це скульптура що виражає узагальнювальні символи світла, чистоти, духовності. Затребуваними виробами є барельєфні портрети і бюсти з мармуру. Мармуровий бюст або барельєфний портрет виготовляється по фотографіях в гіпсі, або пластиліні, узгоджується із замовником, після чого сканується і ідеально переноситься на мармур.

Вироби з природного каменю — пам'ятники, каміни, стільниці, підвіконня та сходи. Майстерня функціонує на ринку більше 40-ка років.

Our Hours

  • Weekdays
    9:00 - 17:00
  • Saturday
    9:00 - 17:00
  • Sunday
    Closed